Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Lednový pozdrav ze Starbucks

12. leden 2021  České nápoje   komentáře (0)  844 x

Kávové kapsle STARBUCKS by NESPRESSO® patří mezi našimi zákazníky k velmi oblíbeným produktům na přípravu domácí kvalitní kávy Starbucks. Díky nim si můžete zpříjemnit vánoční přípravy a vychutnat si jemnou chuť Starbucks Blonde Espresso Roast, oříškovo-kávové tóny Pike Place, vyváženou chuť kávy Colombia nebo intenzivní, karamelově sladké a příjemně hořké Espresso Roast. V nabídce kapslí Starbucks si zkrátka každý najde tu pravou kávu podle své chuti. Všechny kapsle STARBUCKS by NESPRESSO® jsou kompatibilní s kávovary Nespresso™.

Lednový pozdrav ze StarbucksLednový pozdrav ze Starbucks

V novém roce jsme pro milovníky kávových kapslí STARBUCKS by NESPRESSO® navíc připravili speciální akci. Do 1. března platí při nákupu 4 balení kapslí STARBUCKS by NESPRESSO® speciální cena 99 Kč za jedno balení, přičemž běžná cena  je 129 Kč za balení.

Kapsle Starbucks Blonde® Espresso roast

Výsledkem práce našich pražičů, kteří hledají jemnější alternativu tmavě pražených Starbucks káv, je jasná citrusová sladkost a hladká plnost chutí kávy Blonde Roast. Směs káv z Latinské Ameriky a východní Afriky chutná skvěle horká i studená.

Kapsle Colombia

Středně pražená káva, pro kterou je typická vyváženost a dominantní příchuť ořechů. Ve výšce 1800 metrů nad mořem v majestátních Andách uprostřed sopečného údolí se pěstují ta nejkvalitnější kávová zrna z celé Kolumbie.

Kapsle Pike Place®

Z první kavárny Starbucks v Seattlu se do všech kaváren na světě rozšířila čerstvě překapávaná  káva, kterou si můžete vychutnat v průběhu celého dne. Skvěle vyvážená káva s jemnými tóny kakaa a pražených oříšků spatřila světlo světa v roce 2008, kdy naši nejlepší pražiči upražili kávová zrna z Latinské Ameriky a probudili v nich bohatou a plnou chuť, kterou si můžete vychutnat každý den ve svých oblíbených kavárnách po celém světě.

Kapsle Espresso roast

Intenzivní, karamelovo sladká a příjemně hořká – to je chuť jedinečné kávy Espresso roast, která je součástí všech našich espresso nápojů. Její příběh začal už v roce 1975 při hledání perfektní a vyvážené kávy, která by se stala součástí naší kávové kultury.

Zdroj: Tisková informace

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!



ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist