Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Lednový pozdrav ze Starbucks

12. leden 2021  České nápoje   komentáře (0)  1181 x

Kávové kapsle STARBUCKS by NESPRESSO® patří mezi našimi zákazníky k velmi oblíbeným produktům na přípravu domácí kvalitní kávy Starbucks. Díky nim si můžete zpříjemnit vánoční přípravy a vychutnat si jemnou chuť Starbucks Blonde Espresso Roast, oříškovo-kávové tóny Pike Place, vyváženou chuť kávy Colombia nebo intenzivní, karamelově sladké a příjemně hořké Espresso Roast. V nabídce kapslí Starbucks si zkrátka každý najde tu pravou kávu podle své chuti. Všechny kapsle STARBUCKS by NESPRESSO® jsou kompatibilní s kávovary Nespresso™.

Lednový pozdrav ze StarbucksLednový pozdrav ze Starbucks

V novém roce jsme pro milovníky kávových kapslí STARBUCKS by NESPRESSO® navíc připravili speciální akci. Do 1. března platí při nákupu 4 balení kapslí STARBUCKS by NESPRESSO® speciální cena 99 Kč za jedno balení, přičemž běžná cena  je 129 Kč za balení.

Kapsle Starbucks Blonde® Espresso roast

Výsledkem práce našich pražičů, kteří hledají jemnější alternativu tmavě pražených Starbucks káv, je jasná citrusová sladkost a hladká plnost chutí kávy Blonde Roast. Směs káv z Latinské Ameriky a východní Afriky chutná skvěle horká i studená.

Kapsle Colombia

Středně pražená káva, pro kterou je typická vyváženost a dominantní příchuť ořechů. Ve výšce 1800 metrů nad mořem v majestátních Andách uprostřed sopečného údolí se pěstují ta nejkvalitnější kávová zrna z celé Kolumbie.

Kapsle Pike Place®

Z první kavárny Starbucks v Seattlu se do všech kaváren na světě rozšířila čerstvě překapávaná  káva, kterou si můžete vychutnat v průběhu celého dne. Skvěle vyvážená káva s jemnými tóny kakaa a pražených oříšků spatřila světlo světa v roce 2008, kdy naši nejlepší pražiči upražili kávová zrna z Latinské Ameriky a probudili v nich bohatou a plnou chuť, kterou si můžete vychutnat každý den ve svých oblíbených kavárnách po celém světě.

Kapsle Espresso roast

Intenzivní, karamelovo sladká a příjemně hořká – to je chuť jedinečné kávy Espresso roast, která je součástí všech našich espresso nápojů. Její příběh začal už v roce 1975 při hledání perfektní a vyvážené kávy, která by se stala součástí naší kávové kultury.

Zdroj: Tisková informace

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist