Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Mezinárodní den přátelství ve Starbucks

25. červenec 2019  České nápoje   komentáře (0)  1151 x

Předposlední červencový den patří celosvětové oslavě přátelství. Ve Starbucks jsme se však letos rozhodli oslavovat přátelství hned celý týden, a tak v termínu od 30. července do 6. srpna můžete pozvat svého kamaráda na 1+1 nápoj zdarma ve všech kavárnách Starbucks. Pozvěte své přátele do Starbucks, užijte si společné chvíle a vychutnejte si některou z osvěžujících letních novinek!

Mezinárodní den přátelství ve StarbucksMezinárodní den přátelství ve Starbucks

Momenty s přáteli a kávou jsou vždy plné radosti a pohody. My ve Starbucks to velmi dobře víme, proto si nenecháme ujít oslavu Mezinárodního dne přátelství, který připadá na 30. července. Abyste mohli oslavovat spolu s námi i vy a vaši přátelé, prodloužili jsme oslavy na celý „týden přátelství“. Pokud si v týdnu od 30. července do 6. srpna přijdete dát svůj oblíbený nápoj se svým kamarádem do kterékoliv kavárny Starbucks v České republice, získáte k němu v čase od 10 do 13 hodin navíc jakýkoliv nápoj zdarma. Můžete tak společně oslavit své přátelství s některým z našich osvěžujících letních nápojů.

Ochutnat můžete lahodné Strawberry Donut Frappuccino, které v sobě skrývá krémově ledovou drť s kousky donutu, jahodovou polevu a šlehačku z bílé čokolády, posypanou kousky jahod. Nebo jedinečné Cookies & Cream Frappuccino, které spojuje ledové krémové Frappuccino s kousky sušenek, přelité šlehačkou a posypané cookies toppingem.

Všechny ledové nápoje, které si s kamarády vychutnáte přímo v našich kavárnách, servírujeme do sklenic, abychom společně snižovali dopad na životní prostředí a omezili tvorbu plastového odpadu. Pokud si chcete počínat ekologicky, i když si berete nápoj s sebou, nechte si ho připravit do vlastního coldcupu. V takovém případě navíc ušetříte 10 Kč. Vybírat si můžete z nabídky veselých letních coldcupů přímo ve své oblíbené kavárně Starbucks.

Tak co? Už víte, kde tento rok se svými kamarády oslavíte Mezinárodní den přátelství? Věříme, že ano.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist