Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Mezinárodní den přátelství ve Starbucks

25. červenec 2019  České nápoje   komentáře (0)  808 x

Předposlední červencový den patří celosvětové oslavě přátelství. Ve Starbucks jsme se však letos rozhodli oslavovat přátelství hned celý týden, a tak v termínu od 30. července do 6. srpna můžete pozvat svého kamaráda na 1+1 nápoj zdarma ve všech kavárnách Starbucks. Pozvěte své přátele do Starbucks, užijte si společné chvíle a vychutnejte si některou z osvěžujících letních novinek!

Mezinárodní den přátelství ve StarbucksMezinárodní den přátelství ve Starbucks

Momenty s přáteli a kávou jsou vždy plné radosti a pohody. My ve Starbucks to velmi dobře víme, proto si nenecháme ujít oslavu Mezinárodního dne přátelství, který připadá na 30. července. Abyste mohli oslavovat spolu s námi i vy a vaši přátelé, prodloužili jsme oslavy na celý „týden přátelství“. Pokud si v týdnu od 30. července do 6. srpna přijdete dát svůj oblíbený nápoj se svým kamarádem do kterékoliv kavárny Starbucks v České republice, získáte k němu v čase od 10 do 13 hodin navíc jakýkoliv nápoj zdarma. Můžete tak společně oslavit své přátelství s některým z našich osvěžujících letních nápojů.

Ochutnat můžete lahodné Strawberry Donut Frappuccino, které v sobě skrývá krémově ledovou drť s kousky donutu, jahodovou polevu a šlehačku z bílé čokolády, posypanou kousky jahod. Nebo jedinečné Cookies & Cream Frappuccino, které spojuje ledové krémové Frappuccino s kousky sušenek, přelité šlehačkou a posypané cookies toppingem.

Všechny ledové nápoje, které si s kamarády vychutnáte přímo v našich kavárnách, servírujeme do sklenic, abychom společně snižovali dopad na životní prostředí a omezili tvorbu plastového odpadu. Pokud si chcete počínat ekologicky, i když si berete nápoj s sebou, nechte si ho připravit do vlastního coldcupu. V takovém případě navíc ušetříte 10 Kč. Vybírat si můžete z nabídky veselých letních coldcupů přímo ve své oblíbené kavárně Starbucks.

Tak co? Už víte, kde tento rok se svými kamarády oslavíte Mezinárodní den přátelství? Věříme, že ano.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist