Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nejlepším kavárenským řetězcem Evropy je Costa Coffee

10. prosinec 2016  České nápoje   komentáře (0)  2285 x

Britský kavárenský řetězec Costa Coffee, jehož kavárny můžeme navštívit i v České republice, dosáhl největšího možného úspěchu v oblasti evropského kavárenského sektoru. Na soutěži Allegra European Coffee Awards 2016 získal ocenění “Nejlepší kavárenský řetězec Evropy”.

Nejlepším kavárenským řetězcem Evropy je Costa CoffeeNejlepším kavárenským řetězcem Evropy je Costa Coffee

Již devátým rokem proběhlo koncem listopadu Evropské kávové symposium Allegra (Allegra European Coffee Symposium). Jedná se o nejprestižnější ocenění podniků v evropském kavárenském průmyslu. Odměněny bývají nejen společnosti, ale i jednotlivci, kteří učinili nejvýznamnější pokroky v rámci evropských kaváren a občerstvení na bázi „food to go market“. O vítězích rozhodují svým hlasováním kávoví experti z celé Evropy.

Letos se setkání konalo v Budapešti a zúčastnilo se ho více než 400 ředitelů a top manažerů evropských kavárenských řetězců a kaváren. Celkovým vítězem – tedy nejlepším kavárenským řetězcem Evropy – se stal Costa Coffee. Kavárenský řetězec Costa Coffee získal tuto cenu již počtvrté.

Ocenění je pro nás obrovským úspěchem. Nejenže jsme vyhráli kategorii o „Nejlepší kavárenský řetězec střední a východní Evropy“, ale také jsme si odnesli hlavní cenu večera – „Best Coffee Chain Europe“. Podařilo se nám porazit takové konkurenty, jako jsou např.  Caffe Nero a Starbucks,“ pochvaluje si úspěch Robert King, generální ředitel Costa Coffee Europe Franchise. „Tato ocenění jsou skvělým výsledkem nejen našich franšízových partnerů, kteří už mnoho let pracují tvrdě a s odhodláním, ale i „Costa“ týmů, které je v jejich práci podporují. Dalšími klíči k úspěchu jsou vášeň a energie našich baristů, obchodních partnerů a samozřejmě také zájem zákazníků o opravdu kvalitní kávu.

V České republice vlastní licenci Costa Coffee společnost Lagardére Travel Retail, a. s. Mezinárodní řetězec kaváren v italském stylu otevřel svoji první pobočku v ČR v listopadu 2008 v pražském obchodním centru Atrium Flora. Značka u nás neustále expanduje. Letos bylo otevřeno 6 nových kaváren. V současnosti je v ČR celkem 37 poboček. Ty se nachází nejen v Praze, kde jejich počet dosáhl 28, ale také v Brně, Ostravě, Pardubicích, Plzni, Liberci, Teplicích a Hradci Králové.


O značce Costa Coffee:

Costa Coffee je druhým největším světovým kavárenským řetězcem. V současnosti má více než 3 400 kaváren ve 30 zemích světa, z toho jich je více než 1600 ve Velké Británii a více než 300 v Evropě. Costa Coffee hodlá nadále expandovat do dalších zemí v Evropě, na Středním východě, v severní Africe, Indii, Číně a jihovýchodní Asii

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist