Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Netradiční Nitro Cold Brew nově v Tchibo

16. říjen 2017  České nápoje   komentáře (0)  608 x

Tchibo jako první kavárenský řetězec v České a Slovenské republice zahajuje prodej netradičně připravované kávy Nitro Cold Brew. Tato delikátní káva je extrahovaná za studena až 20 hodin a nyní nově podávaná přes speciální kávovou „pípu“, která ji jemně obohatí dusíkem. Ten kávu nakypří, mikroskopické bublinky ještě více zjemní její texturu, vytvoří bohatou pěnu a pro kávu unikátní lavinový efekt, spojovaný dosud spíše s oblastí tmavých piv. Kávovou novinku mohou zákazníci ochutnat ve třech obchodech Tchibo – již ode dneška v OC Chodov Praha 4 a od příštího týdne rovněž v Brně v obchodě na Masarykově ulici a v Avion Shopping Park Bratislava.

Netradiční Nitro Cold Brew nově v TchiboNetradiční Nitro Cold Brew nově v Tchibo

Společnost Tchibo již od loňského podzimu nabízela v pražské Metropoli Zličín za studena připravovanou kávu Cold Brew a jelikož o ní byl zájem, je nyní dostupná ve většině jejich obchodů. Káva Cold Brew není na rozdíl od běžné přípravy kávy vystavena působení vysoké teploty a velkému tlaku. Vzniká několikahodinovým macerováním čerstvě namleté kávy studenou vodou. Díky této speciální připravě si káva ponechává jedinečnou charakteristiku, uvolňuje více aroma a naopak méně kofeinu a hořkosti, je svěží s nádechem jemných ovocných a květinových tónů. Novinka Nitro Cold Brew je servírovaná přes speciální kávovou „pípu“, čímž se jemně obohatí dusíkem, který kávu nakypří, mikroskopické bublinky zjemní její texturu, vytvoří bohatou pěnu a lavinový efekt s lahodnou krémovou tečkou nakonec.

„Po úspěšném uvedení kávy Cold Brew v našich obchodech Tchibo v České a Slovenské republice uvádíme nově i její Nitro verzi. Samotné Cold Brew je již velmi delikátní varianta kávy s jemnými tóny, s efektem Nitro však jde o úplně nový zážitek ve spojení s kávou – nejen vizuální, ale především chuťový. Věřím, že novinkou potěšíme všechny kávové nadšence, současné i budoucí. Naší dlouhodobou strategií je přinášet nabídku kávy pro nejširší spektrum zákazníků podle jejich preferovaného chuťového profilu, způsobu přípravy kávy a také pro všechny věkové skupiny, a to i mladé spotřebitele, kteří s konzumací kávy teprve začínají. Nitro Cold Brew je dalším přirozeným krokem v našem byznisu. Jsme hrdí, že nápoj představujeme na českém a slovenském trhu jako první v rámci celoevropského měřítka naší společnosti,“ komentuje novinku Michaela Pokorná, Category Manager Food, společnosti Tchibo Praha.

Základ nápoje Cold Brew připravují přímo v obchodech Tchibo vyškolení baristé z prémiové kávy Tchibo Privat Kaffee African Blue. V uvedených obchodech v Praze a Brně navíc zákazníci na kávovém baru nově uvidí i pípu nutnou pro servírování Nitro Cold Brew. Mohou se tak na vlastní oči přesvědčit o lavinovém efektu tohoto typu kávy. Nápoj se podává ve speciálních sklenicích jako Nitro Cold Brew Café, bez mléka, za cenu 54 Kč a jako Nitro Cold Brew Latté, s mlékem, za cenu 69 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist