Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Netradiční Nitro Cold Brew nově v Tchibo

16. říjen 2017  České nápoje   komentáře (0)  2792 x

Tchibo jako první kavárenský řetězec v České a Slovenské republice zahajuje prodej netradičně připravované kávy Nitro Cold Brew. Tato delikátní káva je extrahovaná za studena až 20 hodin a nyní nově podávaná přes speciální kávovou „pípu“, která ji jemně obohatí dusíkem. Ten kávu nakypří, mikroskopické bublinky ještě více zjemní její texturu, vytvoří bohatou pěnu a pro kávu unikátní lavinový efekt, spojovaný dosud spíše s oblastí tmavých piv. Kávovou novinku mohou zákazníci ochutnat ve třech obchodech Tchibo – již ode dneška v OC Chodov Praha 4 a od příštího týdne rovněž v Brně v obchodě na Masarykově ulici a v Avion Shopping Park Bratislava.

Netradiční Nitro Cold Brew nově v TchiboNetradiční Nitro Cold Brew nově v Tchibo

Společnost Tchibo již od loňského podzimu nabízela v pražské Metropoli Zličín za studena připravovanou kávu Cold Brew a jelikož o ní byl zájem, je nyní dostupná ve většině jejich obchodů. Káva Cold Brew není na rozdíl od běžné přípravy kávy vystavena působení vysoké teploty a velkému tlaku. Vzniká několikahodinovým macerováním čerstvě namleté kávy studenou vodou. Díky této speciální připravě si káva ponechává jedinečnou charakteristiku, uvolňuje více aroma a naopak méně kofeinu a hořkosti, je svěží s nádechem jemných ovocných a květinových tónů. Novinka Nitro Cold Brew je servírovaná přes speciální kávovou „pípu“, čímž se jemně obohatí dusíkem, který kávu nakypří, mikroskopické bublinky zjemní její texturu, vytvoří bohatou pěnu a lavinový efekt s lahodnou krémovou tečkou nakonec.

„Po úspěšném uvedení kávy Cold Brew v našich obchodech Tchibo v České a Slovenské republice uvádíme nově i její Nitro verzi. Samotné Cold Brew je již velmi delikátní varianta kávy s jemnými tóny, s efektem Nitro však jde o úplně nový zážitek ve spojení s kávou – nejen vizuální, ale především chuťový. Věřím, že novinkou potěšíme všechny kávové nadšence, současné i budoucí. Naší dlouhodobou strategií je přinášet nabídku kávy pro nejširší spektrum zákazníků podle jejich preferovaného chuťového profilu, způsobu přípravy kávy a také pro všechny věkové skupiny, a to i mladé spotřebitele, kteří s konzumací kávy teprve začínají. Nitro Cold Brew je dalším přirozeným krokem v našem byznisu. Jsme hrdí, že nápoj představujeme na českém a slovenském trhu jako první v rámci celoevropského měřítka naší společnosti,“ komentuje novinku Michaela Pokorná, Category Manager Food, společnosti Tchibo Praha.

Základ nápoje Cold Brew připravují přímo v obchodech Tchibo vyškolení baristé z prémiové kávy Tchibo Privat Kaffee African Blue. V uvedených obchodech v Praze a Brně navíc zákazníci na kávovém baru nově uvidí i pípu nutnou pro servírování Nitro Cold Brew. Mohou se tak na vlastní oči přesvědčit o lavinovém efektu tohoto typu kávy. Nápoj se podává ve speciálních sklenicích jako Nitro Cold Brew Café, bez mléka, za cenu 54 Kč a jako Nitro Cold Brew Latté, s mlékem, za cenu 69 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist