Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Nová televizní reklamní kampaň Nespresso

15. listopad 2022  České nápoje   komentáře (0)  989 x

Osm let po svém prvním setkání na obrazovkách se George Clooney a Jean Dujardin opět dávají dohromady v nejnovější akční televizní reklamě společnosti Nespresso, jež pokračuje v konceptu "Jak daleko jste ochotni zajít pro šálek kávy Nespresso?" Tentokrát se k dynamické dvojici přidává Jeanova talentovaná herecká partnerka Camille Cottin, která tak v reklamě Nespresso debutuje. V tomto velmi zábavném a komediálním snímku se oba hvězdní herci dali dohromady, aby světu ukázali, že chuť kávy Nespresso je tak výjimečná, že by pro ni udělali cokoliv, což nevyhnutelně ústí v otázku – jak daleko byste zašli pro nezapomenutelnou chuť kávy Nespresso Vy?

Nová televizní reklamní kampaň NespressoNová televizní reklamní kampaň Nespresso

Reklama, která se bude ve více než 20 evropských zemích poprvé vysílat 15. listopadu, je součástí kampaně navazující na původní reklamu z roku 2014. Tentokrát uvidíme, jak George Clooney nabízí Jeanu Dujardinovi kávu Nespresso, ale pak zjistí, že mu zbývá už jen poslední kapsle. S dokonalým komediálním načasováním George Clooney podtrhne Jeanovi Dujardinovi koberec, aby se ke své poslední kapsli dostal, ale ta mu vylétne z okna na balkón Camille Cottin. Teď musí oba spojit síly, aby se ke kapsli opět dostali – Jean Dujardin spustí George Clooneyho v proutěném křesle až k bytu Camille Cottin. Jenže situace se změnila a Camille Cottin teď musí získat zpět svou čerstvě připravenou kávu Nespresso, kterou jí George Clooney ukradl. Jak tohle skončí?

To zjistíte v reklamě

Pokud si můžeme dovolit malý spoiler, Camille Cottin Georgeovi Clooneymu připomene, že svou hliníkovou kapsli musí recyklovat – což je klíčová součást závazku společnosti Nespresso dodávat světu výjimečnou kávu nezapomenutelné chuti zodpovědným způsobem.

K nové reklamě George Clooney uvedl: "Při natáčení tohoto pokračování jsme se skvěle bavili. S Jeanem je vždycky velká zábava, ale tentokrát jsme k tomu měli i báječnou Camille, jejíž cit pro eleganci naši dynamiku skvěle osvěžil. V srdci této reklamy je chuť kávy a udržitelnost, takže jsem se v ní cítil velmi přirozeně jako součást rodiny Nespresso."

Jean Dujardin dodává: "Bylo skvělé se s Georgem opět potkat na placu a pokračovat v našich přátelských potyčkách, ovšem tentokrát s báječnou Camille, která nás oba drží při zemi. Natáčení bylo velmi energické a na obrazovce i mimo ni se odehrála spousta velmi zábavných situací. A navíc jsme si mohli užívat nekonečné množství skvělé kávy ve společnosti přátel, takže co bychom mohli chtít víc?"

Ke svému debutu se společností Nespresso Camille Cottin uvedla: "Jako Francouzka, která miluje kávu, jsem samozřejmě velkou fanynkou značky Nespresso. Bylo mi velikou ctí připojit se k Georgeovi Clooneymu a Jeanu Dujardinovi a společně natočit ikonickou reklamu Nespresso – zejména když nad nimi nakonec vyhrávám a navíc můžu lidem připomenout, že se musí starat o naši planetu."

Výjimečná káva se snadnou možností recyklace

Díky kávovým zrnům špičkové kvality, propracovaným technikám pražení a inovativním kávovarům a kapslím, které uchovávají čerstvost mleté kávy, společnost Nespresso nabízí kávu výjimečné chuti v každém šálku.

Neustále se snaží přicházet s inovativními způsoby, jak recyklaci kapslí svým zákazníkům maximálně zjednodušit. Každá kapsle Nespresso je vyrobena z hliníku, který skvěle chrání čerstvost a aroma kávy uvnitř ní. Navíc je hliník nekonečně recyklovatelný a po vytřídění je jedním z nejlépe recyklovaných materiálů.

"Jsme velmi rádi, že jsme mohli dát dynamickou dvojici George Clooney a Jean Dujardin opět dohromady, navíc spolu s extrémně talentovanou Camille Cottin v této kampani, jež se věnuje tématům, která jsou součástí našich klíčových hodnot: výjimečná chuť kávy a udržitelnost," uvádí ředitelka rozvoje značky ve společnosti Nespresso Melanie Brinbaum. "Káva Nespresso mění svět k lepšímu a nabízí nezapomenutelnou chuť zodpovědným způsobem. Chtěli jsme, aby právě tento závazek našim zákazníkům tato reklama zachycovala. Naše vize navíc velmi silně rezonuje i s našimi herci, což je v kampani dobře patrné".

Nová kampaň Unforgettable Taste od Nespresso s Georgem Clooneym, Jeanem Dujardinem a Camille Cottin se poprvé představí 15. listopadu 2022 v Belgii, Bulharsku, České republice, Chorvatsku, Kypru, Dánsku, Francii, Německu, Řecku, Maďarsku, Irsku, Itálii, Lucembursku, Nizozemsku, Norsku, Polsku, Portugalsku, Rumunsku, Srbsku, Slovensku, Španělsku, Švýcarsku a Spojeném království.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist