Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nové kávové kapsle Starbucks pro domácí použití

3. červen 2019  České nápoje   komentáře (0)  2614 x

Oblíbené kávové kapsle Starbucks rozšiřují svoje řady o 3 nové varianty. V pohodlí domova si tak nově můžete vychutnat jemnou chuť Blonde Roast, oříškovo-kakaové tóny House Blend nebo bezkofeinové Espresso Decaf. Všechny kapsle Starbucks jsou kompatibilní s kávovary Nespresso. S ohledem na životní prostředí jsou použité kapsle recyklovatelné v rámci programu, který pro své zákazníky zprostředkovávají i kavárny Starbucks v České republice.

Nové kávové kapsle Starbucks pro domácí použitíNové kávové kapsle Starbucks pro domácí použití

V nabídce kapslí Starbucks si každý najde tu nejlepší kávu podle své chuti a preferencí. Tradiční čtyři varianty nyní doplnily tři novinky, které nabízejí ještě intenzivnější kávový zážitek v pohodlí domova. Můžete si tak vychutnat tradiční Fairtrade Espresso Roast – symbol značky s výraznou karamelovou vůní, které je vyráběno podle stejného receptu už od roku 1975. Guatemala Antigua Espresso je středně pražená směs kakaové a jemně kořeněné chuti. Nejvhodnější volbou pro přípravu ledové kávy je Kenya Single-Origin Espresso – středně pražená směs, ideální pro podávání s ledem, která je charakteristická širokou škálou vůní, výraznou aciditou a jemnými vinnými a citrusovými tóny. Klasickou čtveřici uzavírá Columbia Sinle-Origin Espresso.  Díky pěstování ve velké nadmořské výšce vyniká tato káva plným tělem, výraznou chutí a typickými tóny ořechů.

Kromě toho si nově můžete v pohodlí domova vychutnat i jemnou chuť světle pražené kávy Blonde Roast, která je charakteristická jemně sladkými podtóny a doplňuje stálou nabídku Starbucks Singature Espresso Roast, původně představenou před více než 40 lety.  Naproti tomu House Blend nabízí vyvážené aroma, tělo i chuť. Jemné pražení uvolňuje chuť ořechů a kakaa, kterou si nejlépe vychutnáte s kouskem banánového chleba. A pokud máte chuť si užít kávu Starbucks bez kofeinu, jistě vás potěší i nová varianta Starbucks Espresso Decaf.

Záleží vám na životním prostředí? Použité kapsle Starbucks je možné recyklovat.

Starbucks svým zákazníkům nabízí také recyklační program s cílem omezit množství odpadu. Při koupi kapslí dostane zákazník zdarma recyklační pytel, který je možné naplnit až 75 použitými kapslemi. Každá použitá kapsle donesená zpět do jakékoliv kavárny Starbucks bude rozdělena na obal (hliník, plast) a obsah (kávová sedlina), který je možné dále využít jako zdroj energie nebo recyklovatelný materiál. Svou volbou kávy tak můžete přispět k ochraně životního prostředí.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist