Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Novinka Segafredo Cold Brew Coffee

12. červen 2019  České nápoje   komentáře (0)  1078 x

Segafredo Zanetti CR, přední dodavatel italské kávy pro gastronomii a maloobchodní síť v České republice, reaguje na současné trendy na trhu a představuje novinku Segafredo Cold Brew Coffee pro segment HOREKA.

Novinka Segafredo Cold Brew CoffeeNovinka Segafredo Cold Brew Coffee

Česká republika nikdy nepatřila k typicky kávovým zemím, spotřeba kávy však stále roste a v posledních letech zažívá český kávový trh významnou proměnu. "Spotřebitelé jsou náročnější a za kvalitní kávu se nebojí si připlatit. Více chodí do kaváren, ze kterých si pak odnášejí návyky domů," říká Petra Knapová, marketingová managerka Segafredo Zanetti.

Podobně jako jiná odvětví, i segment kávy prochází určitými trendy a sezónními vlivy. Klasiky jako espresso či cappuccino samozřejmě z nabídky kaváren nikdy nezmizí, k tomu se ale v závislosti na aktuálních trendech přidává nabídka nejrůznějších kávových specialit. Zcela pochopitelně je během letní sezóny zvýšená poptávka po chlazených kávových nápojích. Zejména v posledních letech pak sledujeme rostoucí zájem zákazníků o osvěžující kávu, která neobsahuje přidaný cukr, zmrzlinu nebo šlehačku, což byly ještě nedávno obvyklé znaky většiny ledových káv, které byly v kavárnách a restauracích k dostání.

Segafredo na tuto poptávku reaguje a přichází na trh s novinkou v podobě osvěžujícího nápoje Segafredo Cold Brew Coffee. Jak název napovídá, jedná se o kávu připravovanou extrakcí za studena, která probíhá až 12 hodin. Čekání se ovšem vyplatí. Výsledkem pomalé, dlouhé extrakce je výjimečně lahodná káva, pro kterou je charakteristická sladká chuť s ovocnými a čokoládovými tóny. Acidita takto připraveného nápoje je výrazně nižší než u klasické přípravy s použitím horké vody. Káva Cold Brew podávaná s několika kostkami ledu je dokonalým osvěžením v parných dnech, odkrývajícím netušené chuťové polohy oblíbeného nápoje.

Segafredo Cold Brew Coffee by proto nemělo chybět v letní nabídce žádné kavárny, která chce svým zákazníkům dopřát kvalitní alternativu k běžným ledovým kávám. K dostání je v praktických lahvích usnadňujících způsob skladování i servírování.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist