Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Novinka Segafredo Cold Brew Coffee

12. červen 2019  České nápoje   komentáře (0)  747 x

Segafredo Zanetti CR, přední dodavatel italské kávy pro gastronomii a maloobchodní síť v České republice, reaguje na současné trendy na trhu a představuje novinku Segafredo Cold Brew Coffee pro segment HOREKA.

Novinka Segafredo Cold Brew CoffeeNovinka Segafredo Cold Brew Coffee

Česká republika nikdy nepatřila k typicky kávovým zemím, spotřeba kávy však stále roste a v posledních letech zažívá český kávový trh významnou proměnu. "Spotřebitelé jsou náročnější a za kvalitní kávu se nebojí si připlatit. Více chodí do kaváren, ze kterých si pak odnášejí návyky domů," říká Petra Knapová, marketingová managerka Segafredo Zanetti.

Podobně jako jiná odvětví, i segment kávy prochází určitými trendy a sezónními vlivy. Klasiky jako espresso či cappuccino samozřejmě z nabídky kaváren nikdy nezmizí, k tomu se ale v závislosti na aktuálních trendech přidává nabídka nejrůznějších kávových specialit. Zcela pochopitelně je během letní sezóny zvýšená poptávka po chlazených kávových nápojích. Zejména v posledních letech pak sledujeme rostoucí zájem zákazníků o osvěžující kávu, která neobsahuje přidaný cukr, zmrzlinu nebo šlehačku, což byly ještě nedávno obvyklé znaky většiny ledových káv, které byly v kavárnách a restauracích k dostání.

Segafredo na tuto poptávku reaguje a přichází na trh s novinkou v podobě osvěžujícího nápoje Segafredo Cold Brew Coffee. Jak název napovídá, jedná se o kávu připravovanou extrakcí za studena, která probíhá až 12 hodin. Čekání se ovšem vyplatí. Výsledkem pomalé, dlouhé extrakce je výjimečně lahodná káva, pro kterou je charakteristická sladká chuť s ovocnými a čokoládovými tóny. Acidita takto připraveného nápoje je výrazně nižší než u klasické přípravy s použitím horké vody. Káva Cold Brew podávaná s několika kostkami ledu je dokonalým osvěžením v parných dnech, odkrývajícím netušené chuťové polohy oblíbeného nápoje.

Segafredo Cold Brew Coffee by proto nemělo chybět v letní nabídce žádné kavárny, která chce svým zákazníkům dopřát kvalitní alternativu k běžným ledovým kávám. K dostání je v praktických lahvích usnadňujících způsob skladování i servírování.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist