Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Podle kávy poznáte jací jste

19. březen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1531 x

Řekni mi, jakou kávu piješ, a já ti řeknu, kdo jsi. Věděli jste, že obliba určitého druhu kávy vypovídá něco o vaší povaze? Jejím výběrem prozrazujete víc, než si možná myslíte. Kterému kávovému nápoji dáváte nejčastěji přednost vy? Otestujte se!

Podle kávy poznáte jací jstePodle kávy poznáte jací jste

Nápoj máte vybraný, tím to ale nekončí. Svůj temperament můžete odtajnit už při výběru zrna pro přípravu kávy. V dobrých kavárnách vám dají na výběr, z jakého zrna si přejete kávu připravit.  Například v pražských kavárnách Costa Coffee si při přípravě oblíbeného kávového nápoje můžete vybrat mezi stálou variantou kávové směsi Mocha Italia (silnější káva) nebo zbrusu nové kávy – 100% arabiky z jihoamerického Peru. Ta je charakteristická ovocným aroma a jemnou chutí. Peruánská káva nezůstane v sortimentu natrvalo. Jde o limitovanou edici, která nahradí kávu z Kolumbie, tu mohli zákazníci ochutnat loni na podzim. Věřte, že ať sáhnete po jakékoliv kvalitní kávě, bude mít na vás pozitivní účinky.  Zlepší hladinu energie, nálady a fungování mozku. A to už stojí za návštěvu kavárny.

Klasické Espresso: Jde si za svým

Espresso nabízí ryzí chuť kávy bez příkras. Takoví jsou i příznivci tohoto nápoje. Jsou to rození vůdci, kteří jsou zvyklí tvrdě pracovat, zbytečně nemluví a jdou za svým. Zdají se být nepřístupní. Když si k nim ale najdete cestu, porozumíte jim.  Jejich výrazná osobnost inspiruje okolí.

Caffè latte: Nedělá unáhlená rozhodnutí

Láska ke Caffè latte bývá spojená s váhavou povahou. Vyznavači Caffè latte se často drží zpátky, vše promýšlejí do hloubky a při rozhodování zvažují všechny alternativy. Neradi spěchají a velmi jim záleží na tom, aby se cítili příjemně. Ranní Caffè latte je jen jeden kamínek z harmonické mozaiky, kterou si jeho milovníci pomalu a s rozvahou skládají.

Dvojité Espresso: Vyznává logiku

Kdo si dává dva shoty Espressa? Praktičtí lidé, kteří uvažují logicky, nestaví vzdušné zámky a nepodléhají vrtochům. Jsou zvyklí podávat vysoké výkony; nejlépe pracují, když dostanou jasné a přesné instrukce. Dvojitá dávka kávy jim pomáhá udržet si jasnou hlavu a velké pracovní nasazení.

Cappuccino: Drží si úroveň

Ten, kdo často popíjí Cappuccino, bývá velmi sofistikovaná osobnost s vytříbeným stylem a vkusem. Rozhodně od něj nečekejte hloupé nebo netaktní vtipy na adresu druhých. Drží si úroveň, ale dokáže být při tom kreativní. Díky citlivému jednání s lidmi je ve společnosti velmi oblíbený.

Americano s mlékem a cukrem: Může vás překvapit

Černou kávu s mlékem a cukrem pijí lidé, kteří dokáží překvapit. Na jedné straně působí velmi organizovaně a spořádaně, na druhé straně občas rádi zapomenou na všechna pravidla a dělají si, co chtějí. Když je poznáte blíže, zjistíte, že se snaží najít rovnováhu mezi logickou a bohémskou stránkou své osobnosti. Stejně jako strohou chuť Espressa vyvažuje sametové mléko a sladký cukr.

Frostino: Žije teď a tady

Frostinu holdují lidé s dobrodružnou srdečnou povahou, kteří jednají spontánně. Nedá se od nich očekávat, že budou mít jasný plán na každý den. Milovníci Frostina žijí „teď a tady“. Jejich radostná pozitivní nálada přitahuje společnost, takže nebývají často o samotě. Protože jsou doslova nabití energií, nepotřebují se povzbuzovat kofeinem. Kávu pijí spíše pro radost.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist