Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Roční výročí Starbucks Reserve store

20. září 2019  České nápoje   komentáře (0)  811 x

Speciální Starbucks kavárna zaměřená na výjimečné druhy kávy má za sebou úspěšný první rok. Od slavnostního otevření v září loňského roku si ve Starbuck Reserve vychutnaly prémiový kávový zážitek stovky tisíc zákazníků.

Metoda ChemexMetoda Chemex

První Starbucks Reserve store v Jungmannově ulici v Praze přivítal své první zákazníky 21.9. 2018. Od té doby jich zde bylo obslouženo odhadem 300 tisíc. Kavárnu vyhledávají zejména kávoví gurmáni,  kteří si potrpí na výjimečnost - ať už jde o metodu přípravy,  nebo o vzácné druhy kávy, které jinde nejsou k dostání. Kavárny Starbucks nakupují pouze nejlepší 3 % z kávy pěstované po celém světě a jen 3 % z tohoto množství tvoří kávy Reserve, jde tedy o ty nejlepší z nejlepších.

Vedle klasického baru s nabídkou dobře známých druhů kávy je zde k dispozici Reserve bar, kde lze kávu připravit alternativními metodami clover, syphon, pour-over a chemex.

Zákazníci si Starbucks Reserve oblíbili kvůli působivému designu, dobré lokalitě a samozřejmě kvůli jedinečné kávě v limitovaných nabídkách. Zkušení baristé jim díky alternativním způsobům přípravy dokáží zprostředkovat jedinečný zážitek Starbucks a nabídnout kávu přesně podle jejich individuální chuti.

„Jsme opravdu rádi, že si tolik zákazníků našlo za rok cestu zajít do naší první Reserve kavárny v Čechách. Zákazníci si často udělají čas na degustaci kávy, při které ochutnají všechny Reserve kávy připravené všemi možnými metodami , a to jak v horké, tak v ledové verzi,” říká Lukáš Porazil, regionální ředitel Starbucks pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. „Každá káva Reserve vypráví svou charakteristickou chutí a originálním zpracováním neopakovatelný příběh pěstitelů a lidí, kteří ji pomohli stvořit.“

Ze speciální nabídky Starbucks Reserve store jsou nejprodávanějšími nápoji Nitro Cold Brew, Pour Over a Clover, celkové prvenství si drží Grande Caffe Latté. Kromě kávy Reserve a kompletní nabídky nápojů a pochutin Starbucks je v kavárně Reserve dostupná i speciální kolekce Reserve tumblerů, hrnečků a tašek.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist