Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Segafredo Sahara Cup

16. srpen 2019  České nápoje   komentáře (0)  753 x

Segafredo Zanetti CR, přední dodavatel italské kávy na český trh, sestavil pro závod Nova Cup Segafredo Sahara Race tým ze svých fanoušků v čele s Dominikem Haškem a Štěpánem Sokolem. Nejlepší cyklista v dresu Trek Segafredo, Emil Hekele, obsadil 3. místo.

Segafredo Sahara CupSegafredo Sahara Cup

Segafredo Zanetti je již tradičním sponzorem soutěže Nova Cup a v letošním roce se rozhodlo sestavit také vlastní tým. Jeho závodníky rekrutoval přímo z řad fanoušků své kávy, v jejichž čele stanul bývalý hokejový brankář Dominik Hašek a moderátor TV Nova Štěpán Sokol.

Zájemci se mohli hlásit na firemním profilu Segafredo Zanetti CR na Facebooku. Ze všech přihlášených pak Segafredo vybralo šestici závodníků, kteří v den závodu, vybaveni dresy týmu Trek-Segafredo, stanuli společně s Dominikem Haškem na startovní čáře a reprezentovali tým Segafredo.

Závodníci, podpořeni kávou Segafredo, si s trasou dlouhou 15 km poradili hravě. Jan Čermák, coby nejrychlejší z šestice závodníků vybraných ve facebookové soutěži s časem 01:00:31.61, získal od Segafreda poukázku v hodnotě 6 499 Kč na příslušenství Bontrager a kapslový kávovar Espresso 1. Odměnu mu předal Dominik Hašek s Petrou Knapovou, marketingovou manažerkou Segafredo Zanetti CR.

"Působení společnosti Segafredo Zanetti na poli sportu má dlouhou historii. Káva je sportovcům tradiční oporou při doplňování energie a samotný zakladatel společnosti Massimo Zanetti má ke sportu velmi pozitivní vztah," vysvětluje Petra Knapová.  I proto započalo v roce 2016 partnerství mezi společností Segafredo a cyklistickým týmem Trek, čímž vznikl nový tým Trek-Segafredo. Segafredo Zanetti je oficiálním dodavatelem kávy závodu Giro d´Italia, jednoho z nejoblíbenějších cyklistických závodů. V českém prostředí podporuje právě soutěž Nova Cup.

Nova Cup je cyklistickým seriálem horských kol pro širokou veřejnost složeným z několika závodů. Právě proběhlý Segafredo Sahara Race otevřel jeho letošní druhou polovinu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist