Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Segafredo Sahara Cup

16. srpen 2019  České nápoje   komentáře (0)  1091 x

Segafredo Zanetti CR, přední dodavatel italské kávy na český trh, sestavil pro závod Nova Cup Segafredo Sahara Race tým ze svých fanoušků v čele s Dominikem Haškem a Štěpánem Sokolem. Nejlepší cyklista v dresu Trek Segafredo, Emil Hekele, obsadil 3. místo.

Segafredo Sahara CupSegafredo Sahara Cup

Segafredo Zanetti je již tradičním sponzorem soutěže Nova Cup a v letošním roce se rozhodlo sestavit také vlastní tým. Jeho závodníky rekrutoval přímo z řad fanoušků své kávy, v jejichž čele stanul bývalý hokejový brankář Dominik Hašek a moderátor TV Nova Štěpán Sokol.

Zájemci se mohli hlásit na firemním profilu Segafredo Zanetti CR na Facebooku. Ze všech přihlášených pak Segafredo vybralo šestici závodníků, kteří v den závodu, vybaveni dresy týmu Trek-Segafredo, stanuli společně s Dominikem Haškem na startovní čáře a reprezentovali tým Segafredo.

Závodníci, podpořeni kávou Segafredo, si s trasou dlouhou 15 km poradili hravě. Jan Čermák, coby nejrychlejší z šestice závodníků vybraných ve facebookové soutěži s časem 01:00:31.61, získal od Segafreda poukázku v hodnotě 6 499 Kč na příslušenství Bontrager a kapslový kávovar Espresso 1. Odměnu mu předal Dominik Hašek s Petrou Knapovou, marketingovou manažerkou Segafredo Zanetti CR.

"Působení společnosti Segafredo Zanetti na poli sportu má dlouhou historii. Káva je sportovcům tradiční oporou při doplňování energie a samotný zakladatel společnosti Massimo Zanetti má ke sportu velmi pozitivní vztah," vysvětluje Petra Knapová.  I proto započalo v roce 2016 partnerství mezi společností Segafredo a cyklistickým týmem Trek, čímž vznikl nový tým Trek-Segafredo. Segafredo Zanetti je oficiálním dodavatelem kávy závodu Giro d´Italia, jednoho z nejoblíbenějších cyklistických závodů. V českém prostředí podporuje právě soutěž Nova Cup.

Nova Cup je cyklistickým seriálem horských kol pro širokou veřejnost složeným z několika závodů. Právě proběhlý Segafredo Sahara Race otevřel jeho letošní druhou polovinu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist