Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Starbucks slaví MDŽ

8. březen 2019  České nápoje   komentáře (0)  1435 x

Osmý březen tradičně patří oslavě něžnějšího pohlaví a poděkování ženám za to, jako jsou a co všechno dělají pro své rodiny, kolegy a blízké. I ve Starbucks máme radost z našich úspěšných žen, které se starají o to, aby zákazníci si zákazníci mohli každý den vychutnat jedinečný zážitek při šálku své oblíbené kávy v jedné z našich kavárnách.

Jana RůžičkováJana Růžičková

O tom, že Starbucks je doménou talentovaných žen svědčí i fakt, že tvoří více jak 70% členek našeho týmu.

Mezi naše šikovné kolegyně patří například i Petra Kolářová, Country HR Manager Starbucks CZ/SK.

Po ukončení vysoké školy nastoupila do Starbucks na pozici Learning and Development manager, a byla součástí týmu při samotném vstupu na český trh. Z tréninku v Seattlu, kde Starbucks vznikl, si pak přivezla další cenné zkušenosti a nadchla se pro atmosféru značky. To vše se odehrálo před více než 11 lety a dodnes je Petra jednou z hlavních tváří českého Starbucks. Za tu dobu prošla několika rolemi v tréninkovém oddělení a nyní vede lokální HR tým, který šíří Starbucks kulturu Love What You Do a buduje další povědomí o značce nejen na pracovním trhu, ale i v rámci společnosti.

Store manager Jana Růžičková, je také stabilní součástí týmu Starbucks.

Starbucks měla ráda už od doby, kdy společně se svou kamarádkou jezdívala do Prahy na nákupy a těšila se, že si zajdeme do Starbucks. Nebyla to však jen káva, co ji lákalo, ale především atmosféra v kavárně. Když se do Starbucks hlásila, nebyla si vůbec jistá, protože s kávou neměla žádné zkušenosti. Ale vyšlo to, a nastoupila na pozici baristy. To jí ale nestačilo a chtěla se dál rozvíjet.
Za 3 roky u Starbucks se tak zaškolila na baristu trenéra a Coffee Mastera, byla vedoucí směny, Product manager, Assistant manager, a nyní zakotvila ve Florentinu, kde působím na pozici Store Manager.

Jsme opravdu nesmírně rádi, že díky naším skvělým kolegyním umíme našim zákazníkům zprostředkovat jedinečný zážitek a máme radost z každé nové členky naší mezinárodní Starbucks rodiny.

Přijďte si vychutnat lahodný šálek vašeho oblíbeného nápoje do jedné z našich kaváren a užijte si oslavu MDŽ plnou příjemných okamžiků.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist