Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Starbucks slaví MDŽ

8. březen 2019  České nápoje   komentáře (0)  856 x

Osmý březen tradičně patří oslavě něžnějšího pohlaví a poděkování ženám za to, jako jsou a co všechno dělají pro své rodiny, kolegy a blízké. I ve Starbucks máme radost z našich úspěšných žen, které se starají o to, aby zákazníci si zákazníci mohli každý den vychutnat jedinečný zážitek při šálku své oblíbené kávy v jedné z našich kavárnách.

Jana RůžičkováJana Růžičková

O tom, že Starbucks je doménou talentovaných žen svědčí i fakt, že tvoří více jak 70% členek našeho týmu.

Mezi naše šikovné kolegyně patří například i Petra Kolářová, Country HR Manager Starbucks CZ/SK.

Po ukončení vysoké školy nastoupila do Starbucks na pozici Learning and Development manager, a byla součástí týmu při samotném vstupu na český trh. Z tréninku v Seattlu, kde Starbucks vznikl, si pak přivezla další cenné zkušenosti a nadchla se pro atmosféru značky. To vše se odehrálo před více než 11 lety a dodnes je Petra jednou z hlavních tváří českého Starbucks. Za tu dobu prošla několika rolemi v tréninkovém oddělení a nyní vede lokální HR tým, který šíří Starbucks kulturu Love What You Do a buduje další povědomí o značce nejen na pracovním trhu, ale i v rámci společnosti.

Store manager Jana Růžičková, je také stabilní součástí týmu Starbucks.

Starbucks měla ráda už od doby, kdy společně se svou kamarádkou jezdívala do Prahy na nákupy a těšila se, že si zajdeme do Starbucks. Nebyla to však jen káva, co ji lákalo, ale především atmosféra v kavárně. Když se do Starbucks hlásila, nebyla si vůbec jistá, protože s kávou neměla žádné zkušenosti. Ale vyšlo to, a nastoupila na pozici baristy. To jí ale nestačilo a chtěla se dál rozvíjet.
Za 3 roky u Starbucks se tak zaškolila na baristu trenéra a Coffee Mastera, byla vedoucí směny, Product manager, Assistant manager, a nyní zakotvila ve Florentinu, kde působím na pozici Store Manager.

Jsme opravdu nesmírně rádi, že díky naším skvělým kolegyním umíme našim zákazníkům zprostředkovat jedinečný zážitek a máme radost z každé nové členky naší mezinárodní Starbucks rodiny.

Přijďte si vychutnat lahodný šálek vašeho oblíbeného nápoje do jedné z našich kaváren a užijte si oslavu MDŽ plnou příjemných okamžiků.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist