Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

V adventní čas zajděte nejen na kávu do Starbucks

22. listopad 2018  České nápoje   komentáře (0)  1178 x

Nic nedokáže navodit adventní atmosféru tak spolehlivě jako vůně. Ty nejintenzivnější na vás čekají ve Starbucks – v šálku jedinečné kávy Christmas Blend, zkombinované s lahodnými dezerty.

V adventní čas zajděte nejen na kávu do StarbucksV adventní čas zajděte nejen na kávu do Starbucks

Znáte něco konejšivějšího, než pozorovat tančící sněhové vločky z pohodlí vyhřáté kavárny? Dopřejte si v předvánočním shonu chvilku pohody a vychutnejte si ji naplno se sváteční kávou Christmas Blend, která zahřeje na těle i na duši. Speciální vánoční směs káv vás nadchne výraznou chutí s tóny koření a cedrového dřeva, vyváženou bohatou a jemnou sladkostí, to vše díky podílu letitých zrnek kávy Sumatra. Její hřejivý potenciál se nejlépe rozvine při správné přípravě a může mít rozmanitou podobu. Vyzkoušejte ji v alternativních metodách přípravy: chemex, syphon nebo frenchpress a nezapomeňte ani na kombinaci se správným jídlem.

Několik tipů na vřelé kombinace vynikající vánoční kávy s jídlem připravil coffee master a výherce Barista Championship pro Českou republiku Luboš Mičuda.

Syphon Christmas Blend a dort Red Velvet

Červený čokoládový dort s náplní ze smetanového sýru a zdobený smetanovou polevou s kousky bílé čokolády představuje jemně svěží protipól ke slavnostnímu charakteru kávy Christmas Blend.

Chemex Christmas Blend  a čokoládovo-třešňový muffin

Sladkost čokolády okořeněná pikantním dotekem třešní, to je muffin s třešňovou náplní, pokrytý džemem, tvarohovou polevou a čokoládovými kousky. V kombinaci s vánoční směsí káv vás zalije teplem, i kdyby venku zuřila sněhová vánice.

French Press Reserve Christmas Blend a mrkvový dort

Reserve Christmas blend v sobě snoubí výjimečnost dvou druhů vzácných káv: ručně tříděných letitých zrnek kávy Sumatra a kávy Hacienda Alsacia, pěstované na naší vlastní farmě v Kostarice. Jejich spojení vám přinese neopakovatelnou chuť oslavující krásu vánočních svátků. Vyzkoušejte, jak chutná v kombinaci s vláčným mrkvovým dortem, který omámí vaše chuťové pohárky směsí voňavého koření, a objevíte kouzlo Vánoc zhmotněné v jediném šálku a jediném talířku.

Pokud nemáte čas posedět v kavárně, svou vybranou kávu si samozřejmě můžete odnést s sebou. Budete-li chtít ušetřit a udělat něco dobrého pro životní prostředí, využijte akce “přines si svůj vlastní tumbler”, platné ve všech kavárnách Starbucks v České republice. Na každý nápoj připravený do vlastního termošálku dostanete slevu 10 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist