Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

V létě zkuste Starbucks Rwanda Single Origin

17. červenec 2020  České nápoje   komentáře (0)  1995 x

Pokud rádi zkoušíte nové chutě rozmanitých kávových směsí, určitě se nezapomeňte během léta zastavit ve Starbucks. Limitovaná nabídka zrnkové kávy Rwanda Single - Origin určitě stojí za pozornost a ochutnání. Necháte se v kavárně Starbucks unést kouzlem vnitrozemí východní Afriky?

V létě zkuste Starbucks Rwanda Single OriginV létě zkuste Starbucks Rwanda Single Origin

Rwanda Single - Origin patří mezi blonde, tedy světle pražené kávy, které se vyznačují jemností a lehkostí. To z ní samo o sobě dělá výjimku afrických káv Starbucks, které jsou standartně pražené na stupeň Medium (Kenya, Ethiopia). Chuť Rwanda Single - Origin je komplexní a svěží s úvodní citronově-limetkovou kyselostí a následným sladkým tělem, které přechází až do medových tónů. Vynikající je v horké i ledové verzi a její chuť zvýrazníte  kombinací s citrusy, citrusovou kůrou, sladkým pečivem, ale třeba také vanilkou.

Káva Starbucks Rwanda Single - Origin je pěstována zkušenými farmáři z Rwandy a je jen jedním z příkladů odolnosti a tvrdé práce, která přetváří toto neuvěřitelné místo, nazývané také "země tisíců vrchů". Po celá desetiletí patří klíčová role v revitalizaci průmyslu ženám. Zastávají vedoucí úlohy a využívají svůj hlas k posílení zdejších komunit. V roce 2009 otevřela společnost Starbucks v hlavním městě Rwandy Kigali své Farmer Support Center (FSC). Rwandské FSC spolupracuje s Východoafrickými kávovými komunitami na zlepšení kvality kávy a pěstitelských postupů.

Pokud si pro svůj balíček výjimečné zrnkové kávy přijedete do Starbucks v pátek, určitě využijte oblíbené akce "Kávové pátky". Při koupi balíčku zrnkové kávy nebo dvou balení kávových kapslí získáte k nákupu libovolný nápoj velikosti Tall. Baristé ve Starbucks vám navíc kávu ochotně namelou přesně pro vámi zvolený způsob přípravy.

Limitovaná nabídka zrnkové kávy Rwanda Single – Origin je v rámci střední a východní Evropy v nabídce pouze v České republice a na Slovensku

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist