Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

V létě zkuste Starbucks Rwanda Single Origin

17. červenec 2020  České nápoje   komentáře (0)  1629 x

Pokud rádi zkoušíte nové chutě rozmanitých kávových směsí, určitě se nezapomeňte během léta zastavit ve Starbucks. Limitovaná nabídka zrnkové kávy Rwanda Single - Origin určitě stojí za pozornost a ochutnání. Necháte se v kavárně Starbucks unést kouzlem vnitrozemí východní Afriky?

V létě zkuste Starbucks Rwanda Single OriginV létě zkuste Starbucks Rwanda Single Origin

Rwanda Single - Origin patří mezi blonde, tedy světle pražené kávy, které se vyznačují jemností a lehkostí. To z ní samo o sobě dělá výjimku afrických káv Starbucks, které jsou standartně pražené na stupeň Medium (Kenya, Ethiopia). Chuť Rwanda Single - Origin je komplexní a svěží s úvodní citronově-limetkovou kyselostí a následným sladkým tělem, které přechází až do medových tónů. Vynikající je v horké i ledové verzi a její chuť zvýrazníte  kombinací s citrusy, citrusovou kůrou, sladkým pečivem, ale třeba také vanilkou.

Káva Starbucks Rwanda Single - Origin je pěstována zkušenými farmáři z Rwandy a je jen jedním z příkladů odolnosti a tvrdé práce, která přetváří toto neuvěřitelné místo, nazývané také "země tisíců vrchů". Po celá desetiletí patří klíčová role v revitalizaci průmyslu ženám. Zastávají vedoucí úlohy a využívají svůj hlas k posílení zdejších komunit. V roce 2009 otevřela společnost Starbucks v hlavním městě Rwandy Kigali své Farmer Support Center (FSC). Rwandské FSC spolupracuje s Východoafrickými kávovými komunitami na zlepšení kvality kávy a pěstitelských postupů.

Pokud si pro svůj balíček výjimečné zrnkové kávy přijedete do Starbucks v pátek, určitě využijte oblíbené akce "Kávové pátky". Při koupi balíčku zrnkové kávy nebo dvou balení kávových kapslí získáte k nákupu libovolný nápoj velikosti Tall. Baristé ve Starbucks vám navíc kávu ochotně namelou přesně pro vámi zvolený způsob přípravy.

Limitovaná nabídka zrnkové kávy Rwanda Single – Origin je v rámci střední a východní Evropy v nabídce pouze v České republice a na Slovensku

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist