Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Valentýn je za humny, zajděte do Costa Coffee

30. leden 2020  České nápoje   komentáře (0)  1712 x

Je tady zase. Valentýn! Láska je ve vzduchu a je pořádně sladká. Alespoň v Costa Coffee tomu tak je. Svátek zamilovaných zde můžete oslavit porcí netradičních dobrot, které nenechají žádného romantika chladným. Kombinací chutí je v Costa Coffee opravdu dost, stejně jako jazyků lásky. Čemu dáte přednost – růžové čokoládě, cappuccinu se slaným karamelem nebo zamilovanému termohrnku se srdíčky?

Valentýn je za humny, zajděte do Costa CoffeeValentýn je za humny, zajděte do Costa Coffee

Srdce na správném místě s valentýnskou nabídkou

Se srdcem na talíři v podobě máslové sušenky s bílou čokoládou, sušenými malinami a Caffè latte si svátek lásky užijete všemi smysly a čas se vám bude zdát nekonečný. Srdcová valentýnská nabídka je pro všechny zamilované připravená od 10. do 16. února 2020.

Cappuccino v hlavní roli - kokos nebo slaný karamel?

Lahodná chuť kávy, mléčné pěny na povrchu a k tomu exotická chuť kokosu nebo oblíbeného slaného karamelu. Nápoj, jehož základem je espresso a teplé mléko se připravuje podle klasické italské receptury v poměru 1/3 espressa, 1/3 mléka a 1/3 mléčné pěny. V zimní nabídce vám baristé připraví cappuccino ve dvou limitovaných edicích – s kokosovým sirupem nebo se sirupem slaný karamel. Které cappuccino ochutnáte jako první?

Cappuccino a všechny další kávové nápoje z aktuální nabídky si můžete nyní vychutnat z 100% arabiky z Kolumbie. Tato káva má výrazné karamelové aroma a to nejenom v espressu, ale i ve všech mléčných kávových nápojích.

Ruby horká čokoláda – čokoholici třeste se

Vyspali jste se do růžova? Potom se zastavte na neobyčejnou horkou čokoládu. Není mléčná, ani hořká, ani bílá. Je jednoduše růžová. Růžová horká čokoláda nenechá žádného romantiku v klidu. Tento lahodný nápoj je připraven z prášku Ruby Hot Chocolate a mléka ozdobeného šlehačkou. Vše je posypáno kousky sušených jahod, které podtrhnou jemnou ovocnou chuť růžové čokolády. Kakaové boby se pro její přípravu nefermentují vůbec nebo jen velmi málo. Její chuť je čokoládově sladká, ale zároveň mírně nakyslá. Jednoduše lahoda. Čokoholici třeste se, přichází klenot mezi čokoládami.

Valentýnský termohrnek

Už jste viděli zamilovanější termohrnek? Zdobí ho třpytivá srdíčka a vejde se do něj každý nápoj medio (tj. 473 ml). Termohrnek se srdíčky si můžete v kavárnách Costa Coffee koupit od začátku února až do vyprodání zásob.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist