Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Vánoční atmosféra Starbucks

2. prosinec 2021  České nápoje   komentáře (0)  772 x

Vánoční sezóna ve Starbucks začíná! S ní do kaváren dorazila speciální nabídka zrnkových káv a kávových kapslí, s nimiž si můžete vychutnat sváteční atmosféru Starbucks i v pohodlí domova. Čeká na vás nejen oblíbená limitovaná nabídka zrnkové kávy Christmas Blend, ale letos také novinka v podobě Christmas Blonde Roast a limitovaná nabídka kávových kapslí Holiday Blend a Toffee Nut Latte.

Vánoční atmosféra StarbucksVánoční atmosféra Starbucks

Zrnková káva Christmas Blend představuje nostalgický, uklidňující a lahodný symbol nejkrásnějšího období roku. Zároveň je návratem k jedné z nejcennějších tradic Starbucks. Kombinace zrn Sumatry, dozrálých k dokonalosti, a tmavě pražených zrn z Papuy-Nové Guiney, Guatemaly a Kolumbie dává kávě bohatou, robustní a lákavou chuť. Přináší pocit konejšivého tepla, které v tomto ročním období vyhledáváme. S tóny bylinek, pepře a čokolády je každý doušek pozvánkou k prožitku sváteční sezóny.

Novinka Christmas Blonde Roast se vyznačuje výraznou chutí a je ideální pro slavnostní chvíle. Kombinuje zrna ze Západní Jávy a Papuy Nové Guineje, typická svou bylinkovou sladkostí podobnou javoru, s etiopskou kávou s jasnými tóny citrusů a dotekem sladkých fíků. Káva je světle pražená, aby získala dřevité aroma a jemnou chuť se správným množstvím sezónního koření.

Pokud preferujete jednoduchou domácí přípravu pomocí kávových kapslí, určitě vyzkoušejte limitované vánoční novinky v kavárnách Starbucks. Do nabídky kávových kapslí STARBUCKS BY NESPRESSO přibyla letos limitovaná káva Holiday Blend, se kterou si v pohodlí domova vytvoříte tu pravou vánoční atmosféru. Druhou novinkou jsou kávové kapsle Dolce Gusto s příchutí ikonického Toffee Nut Latte, které si tak budete moci vychutnat se svými blízkými i během domácích svátečních chvil.

Užijte si krásné sváteční momenty se Starbucks i doma se svými nejbližšími!

Zdroj: Tisková informace

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist