Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Vánoční dárky vonící kávou

24. listopad 2017  České nápoje   komentáře (0)  1759 x

Voucher na seminář Latte art - Mléčné kresby jsou doslova uměleckým dílem, ornamentem, jenž zdobí povrch kávy. Jsou sice mistrovským dílem zkušených baristů, avšak i vy si můžete tuto techniku vyzkoušet a naučit. Umění spočívá v lití našlehaného mléka z konvičky do nápoje a na jeho povrch. Úspěch „kávového malíře“ závisí na mnoha faktorech, jako je kvalita a teplota mléka, kvalita a stav konviček, dále poměr mléka vzhledem k objemu konvičky a tvar a teplota šálků. Mezi nejčastější tvary obrázků patří rozeta, jablíčko nebo srdíčko. Na kávě si tak pochutnáte i očima.

Vánoční dárky vonící kávouVánoční dárky vonící kávou

Voucher na seminář Latte art

Mléčné kresby jsou doslova uměleckým dílem, ornamentem, jenž zdobí povrch kávy. Jsou sice mistrovským dílem zkušených baristů, avšak i vy si můžete tuto techniku vyzkoušet a naučit. Umění spočívá v lití našlehaného mléka z konvičky do nápoje a na jeho povrch. Úspěch „kávového malíře“ závisí na mnoha faktorech, jako je kvalita a teplota mléka, kvalita a stav konviček, dále poměr mléka vzhledem k objemu konvičky a tvar a teplota šálků. Mezi nejčastější tvary obrázků patří rozeta, jablíčko nebo srdíčko. Na kávě si tak pochutnáte i očima.

Originální vánoční dárek v podobě semináře stojí 1790 Kč a přihlásit se můžete na www.costacoffee.cz.

Termohrnek Costa

Rok utekl jako voda, Vánoce jsou za dveřmi a vy zase přemýšlíte, čím své blízké potěšit. Inspirací může být termohrnek COSTA, který je nejen praktický, ale i stylový a hodí se naprosto všem. Horkou voňavou kávu nebo čaj ocení v zimě úplně každý.

Červená „designovka“ prvotřídní kvality z ušlechtilé oceli značky Contigo a logem COSTA pojme objem 430 ml. Vejde se do ní proto káva z kaváren Costa Coffee o velikosti primo i medio a uchová ji teplou až po dobu 4 hodin. Systém uzávěru Autoseal zaručuje, že se lahev sama uzavře, jakmile ji pustíte z ruky. Samočinný mechanismus uzavírání tak zabrání náhodnému rozlití kávy nebo čaje, proto se každý s touto novinkou může vydat bez obav do ulic i na cesty.

Zakoupíte v kavárnách Costa Coffee po celé ČR. Cena je 850 Kč.

Costa Coffee - kávová směs Mocha Italia

Milují vaši blízcí lahodnou a dokonale vyváženou kávu? Určitě je potěšíte kávovou směsí Mocha Italia z kaváren Costa Coffee.

Směs tvoří zrna arabiky a robusty, která jsou pražena pomalým procesem při nízkých teplotách. Díky tajnému poměru obou druhů kávovníků se může směs Mocha Italia pyšnit výraznějším aromatem, velmi bohatou chutí a vytvořením lehké cremy na povrchu nápoje.

Kávová zrna směsi Mocha Italia pocházejí z plantáží z Etiopie, Kolumbie, Kostariky, Vietnamu a dalších. Plantáže spadají do Aliance deštných pralesů („Rainforest Alliance“). Poprvé ji namíchali v roce 1971 bratři Costové, zakladatelé kaváren Costa Coffee.

Kávovou směs Mocha Italia, 100g, 100 Kč zakoupíte buď mletou, nebo zrnkovou.

Dárková karta

Došla vám fantazie, nebo nemáte čas a nervy procházet obchody? Skvělým řešením jsou dárkové karty do kaváren Costa Coffee, a to v hodnotě 250 Kč, 500 Kč nebo 1 000 Kč. Zakoupíte je v kavárnách Costa Coffee po celé ČR.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist