Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Vánoční dárky vonící kávou

24. listopad 2017  České nápoje   komentáře (0)  2305 x

Voucher na seminář Latte art - Mléčné kresby jsou doslova uměleckým dílem, ornamentem, jenž zdobí povrch kávy. Jsou sice mistrovským dílem zkušených baristů, avšak i vy si můžete tuto techniku vyzkoušet a naučit. Umění spočívá v lití našlehaného mléka z konvičky do nápoje a na jeho povrch. Úspěch „kávového malíře“ závisí na mnoha faktorech, jako je kvalita a teplota mléka, kvalita a stav konviček, dále poměr mléka vzhledem k objemu konvičky a tvar a teplota šálků. Mezi nejčastější tvary obrázků patří rozeta, jablíčko nebo srdíčko. Na kávě si tak pochutnáte i očima.

Vánoční dárky vonící kávouVánoční dárky vonící kávou

Voucher na seminář Latte art

Mléčné kresby jsou doslova uměleckým dílem, ornamentem, jenž zdobí povrch kávy. Jsou sice mistrovským dílem zkušených baristů, avšak i vy si můžete tuto techniku vyzkoušet a naučit. Umění spočívá v lití našlehaného mléka z konvičky do nápoje a na jeho povrch. Úspěch „kávového malíře“ závisí na mnoha faktorech, jako je kvalita a teplota mléka, kvalita a stav konviček, dále poměr mléka vzhledem k objemu konvičky a tvar a teplota šálků. Mezi nejčastější tvary obrázků patří rozeta, jablíčko nebo srdíčko. Na kávě si tak pochutnáte i očima.

Originální vánoční dárek v podobě semináře stojí 1790 Kč a přihlásit se můžete na www.costacoffee.cz.

Termohrnek Costa

Rok utekl jako voda, Vánoce jsou za dveřmi a vy zase přemýšlíte, čím své blízké potěšit. Inspirací může být termohrnek COSTA, který je nejen praktický, ale i stylový a hodí se naprosto všem. Horkou voňavou kávu nebo čaj ocení v zimě úplně každý.

Červená „designovka“ prvotřídní kvality z ušlechtilé oceli značky Contigo a logem COSTA pojme objem 430 ml. Vejde se do ní proto káva z kaváren Costa Coffee o velikosti primo i medio a uchová ji teplou až po dobu 4 hodin. Systém uzávěru Autoseal zaručuje, že se lahev sama uzavře, jakmile ji pustíte z ruky. Samočinný mechanismus uzavírání tak zabrání náhodnému rozlití kávy nebo čaje, proto se každý s touto novinkou může vydat bez obav do ulic i na cesty.

Zakoupíte v kavárnách Costa Coffee po celé ČR. Cena je 850 Kč.

Costa Coffee - kávová směs Mocha Italia

Milují vaši blízcí lahodnou a dokonale vyváženou kávu? Určitě je potěšíte kávovou směsí Mocha Italia z kaváren Costa Coffee.

Směs tvoří zrna arabiky a robusty, která jsou pražena pomalým procesem při nízkých teplotách. Díky tajnému poměru obou druhů kávovníků se může směs Mocha Italia pyšnit výraznějším aromatem, velmi bohatou chutí a vytvořením lehké cremy na povrchu nápoje.

Kávová zrna směsi Mocha Italia pocházejí z plantáží z Etiopie, Kolumbie, Kostariky, Vietnamu a dalších. Plantáže spadají do Aliance deštných pralesů („Rainforest Alliance“). Poprvé ji namíchali v roce 1971 bratři Costové, zakladatelé kaváren Costa Coffee.

Kávovou směs Mocha Italia, 100g, 100 Kč zakoupíte buď mletou, nebo zrnkovou.

Dárková karta

Došla vám fantazie, nebo nemáte čas a nervy procházet obchody? Skvělým řešením jsou dárkové karty do kaváren Costa Coffee, a to v hodnotě 250 Kč, 500 Kč nebo 1 000 Kč. Zakoupíte je v kavárnách Costa Coffee po celé ČR.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist