Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Vynikající káva = výjimečné ženy

9. březen 2020  České nápoje   komentáře (0)  1700 x

Osmý březen tradičně patří oslavě něžnějšího pohlaví a poděkování ženám za to, jako jsou a co všechno dělají pro své rodiny, kolegy a blízké. I ve Starbucks máme radost z našich úspěšných žen, které se starají o to, aby zákazníci si zákazníci mohli každý den vychutnat jedinečný zážitek při šálku své oblíbené kávy v jedné z našich kavárnách.

Vynikající káva = výjimečné ženyVynikající káva = výjimečné ženy

O tom, že Starbucks je doménou talentovaných žen svědčí i fakt, že tvoří více jak 70% členek našeho týmu.

Mezi naše šikovné kolegyně patří například i Petra Kolářová, Country HR Manager Starbucks CZ/SK.

Po ukončení vysoké školy nastoupila do Starbucks na pozici Learning and Development manager, a byla součástí týmu při samotném vstupu na český trh. Z tréninku v Seattlu, kde Starbucks vznikl, si pak přivezla další cenné zkušenosti a nadchla se pro atmosféru značky. To vše se odehrálo před více než 11 lety a dodnes je Petra jednou z hlavních tváří českého Starbucks. Za tu dobu prošla několika rolemi v tréninkovém oddělení a nyní vede lokální HR tým, který šíří Starbucks kulturu Love What You Do a buduje další povědomí o značce nejen na pracovním trhu, ale i v rámci společnosti.

Store manager Veronika Hladíková, je také stabilní součástí týmu Starbucks.

Po maturitě hledala brigádu, kde by byla v kontaktu s lidmi – jak se zákazníky, tak s týmem kolegů. Nějakou dobu pracovala jako účetní v neziskové organizaci, ale už si nedokázala představit další dny strávené pouze s čísly před počítačem. První velkou pracovní zkušeností byla práce v KFC, takže když jí oslovila bývalá manažerka, zda se nechce stát partnerem ve společnosti Starbucks, která byla tou dobou na českém trhu necelý půlrok, ani chvilku neváhala a poslala životopis. Věděla, že se hlásí do firmy, která je zaměřená na zákazníky, týmovost a rozvoj svých zaměstnanců. Dnes ve Starbucks pracuje více než jedenáct let. Za tu dobu prošla tréninkem snad na  všechny pozice – barista trenér, vedoucí směny, Product Manager, Assistant Manager, Coffee Master a konečně Store Manager. Na této pozici je již šestým rokem a ani po takové době svou práci nepovažuje za monotónní. Každý den si hrdě obléká černou zástěru a těší se na nové příběhy plné kávové vášně a spokojených zákazníků, kterým připravuje spolu s týmem jedinečný zážitek. Aktuálně již rok a půl vede Starbucks Reserve Clover bar v Jungmannově ulici. Jedná se o  první a jedinou kavárnu tohoto konceptu v České republice, kde si vedle tradiční nabídky Starbucks můžete vychutnat jedinečné Reserve kávy a jejich přípravu pomocí alternativních způsobů.

Jsme opravdu nesmírně rádi, že díky naším skvělým kolegyním umíme našim zákazníkům zprostředkovat jedinečný zážitek a máme radost z každé nové členky naší mezinárodní Starbucks rodiny.

Přijďte si vychutnat lahodný šálek vašeho oblíbeného nápoje do jedné z našich kaváren a užijte si oslavu MDŽ plnou příjemných okamžiků.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist