Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Bohemian Gin Medový

17. červen 2024  České nápoje   komentáře (0)  204 x

Bohemian gin je přesně takový, jaký by měl gin být. Plný bylin, vůně a chuti, prostě dokonalý. A nyní můžete ochutnat tento gin v kombinaci s medem. Ulovte si svoji lahev této limitované edice a dopřejte si originalitu v každém loku. Voňavý a chutný svět Bohemian je tady.

Bohemian Gin MedovýBohemian Gin Medový

Představte si, že stojíte na louce, všude kolem vás poletují motýli či včely, v dálce šveholí ptáci a slunce vás hřeje do zad. Při nádechu cítíte les, louku, českou přírodu. Přesně takhle se budete cítit i po otevření medového Bohemian Ginu. Bohemian Gin Medový je nejnovější a jedinečný člen v rodině Bohemian. Tato limitovaná edice je ztělesněním čisté přírody ve sklence. Ochutnejte a nechte se unést na vlnách dokonalé souhry chutí.

Lič a palič Martin Žufánek se opět předvedl a tentokrát do svého díla vložil kromě své lásky a péče i kus domova. Med, který hraje klíčovou chuťovou roli v novém ginu totiž pochází přímo od včel, které mají Žufánkovi v Boršicích. Tento sladký včelí produkt se skvěle snoubí s důkladně vybranými bylinkami a kořením, a společně tak dají vzniknout neobvyklému a unikátnímu chuťovému zážitku, který po napití už nevymažete z hlavy.

Tato originální příchuť je výsledkem inovativního spojení tradičních technik destilace ginu s prémiovým včelím medem. Jedná se o gin s jedinečným profilem chuti, ve kterém jsou zároveň využity všechny kvality, které med nabízí.

Bohemian Gin Medový je vhodný nejen pro milovníky ginu, ale pro všechny, kteří si rádi dopřávají momenty odpočinku ve kvalitní tekuté společnosti. Je to dokonalá ingredience pro přípravu osvěžujících koktejlů, ale skvěle si jej vychutnáte i samotný, jen s ledem.

Limitovaný Bohemian Gin Medový je k dostání v omezeném množství 648 ks a pořídíte jej na www.1er.cz za 975 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist