Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Bourbon Four Roses má novou lahev

12. říjen 2017  České nápoje   komentáře (0)  904 x

Four Roses na jaře tohoto roku změnil vzhled svého nejprodávanějšího bourbonu. Od září se v nové prémiové láhvi, která lépe odráží kvalitu destilátu, jenž se ukrývá uvnitř, prodává také v České republice.

Bourbon Four Roses má novou lahevBourbon Four Roses má novou lahev

Doposud se základnímu bourbonu v portfoliu Four Roses zvyklo říkat Yellow Label, to už však po změně designu neplatí. Nová elegantní láhev opatřená embosovaným symbolem čtyř růží má nyní etiketu béžovou a je podobně jako bourbony Four Roses Small Batch a Four Roses Single Barrel laděna do hněda. Celá řada tak na barovém displeji působí lépe a uceleně. „Ke změně designu našeho základního bourbonu jsme přistoupili letos na jaře, na mnoha trzích se ale projeví teprve v průběhu roku. Původní žlutou etiketu nahradila béžová, a to v kombinaci s hnědou barvou místo zelené. Výsledek je elegantnější a prémiovější, celá řada našich bourbonů je teď vizuálně perfektně sladěná,“ vysvětluje master distiller palírny Four Roses Brent Elliott.

Obsah láhve se samozřejmě nemění. Nadále se v ní ukrývá bourbon postavený na kombinaci všech deseti receptur, které se v palírně Four Roses používají. Jako jediná totiž kombinuje dvě obilné receptury a pět typů kvasinek, výsledkem je tudíž deset rozdílných typů destilátu s různým chuťovým profilem, jejichž pečlivým výběrem a mícháním bourbony se čtyřmi rudými růžemi ve znaku vznikají.

Základní bourbon Four Roses, jenž se nyní dočkal nové láhve, se vyznačuje delikátní chutí a dlouhým finišem. V jeho vůni se tóny hrušek a jablek mísí s květinovým aroma, v chuti lze nalézt náznak medu a koření. Jde o velice jemný bourbon, který se skvěle hodí nejen k popíjení v čisté podobě, ale také do klasických koktejlů, jako jsou Old Fashioned, Manhattan či Mint Julep.

V České republice se bourbon Four Roses v nové láhvi prodává od září, a to pouze v 0,7l provedení.

Zdroj: Web Pernod Ricard

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist