Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Bourbon Four Roses má novou lahev

12. říjen 2017  České nápoje   komentáře (0)  1253 x

Four Roses na jaře tohoto roku změnil vzhled svého nejprodávanějšího bourbonu. Od září se v nové prémiové láhvi, která lépe odráží kvalitu destilátu, jenž se ukrývá uvnitř, prodává také v České republice.

Bourbon Four Roses má novou lahevBourbon Four Roses má novou lahev

Doposud se základnímu bourbonu v portfoliu Four Roses zvyklo říkat Yellow Label, to už však po změně designu neplatí. Nová elegantní láhev opatřená embosovaným symbolem čtyř růží má nyní etiketu béžovou a je podobně jako bourbony Four Roses Small Batch a Four Roses Single Barrel laděna do hněda. Celá řada tak na barovém displeji působí lépe a uceleně. „Ke změně designu našeho základního bourbonu jsme přistoupili letos na jaře, na mnoha trzích se ale projeví teprve v průběhu roku. Původní žlutou etiketu nahradila béžová, a to v kombinaci s hnědou barvou místo zelené. Výsledek je elegantnější a prémiovější, celá řada našich bourbonů je teď vizuálně perfektně sladěná,“ vysvětluje master distiller palírny Four Roses Brent Elliott.

Obsah láhve se samozřejmě nemění. Nadále se v ní ukrývá bourbon postavený na kombinaci všech deseti receptur, které se v palírně Four Roses používají. Jako jediná totiž kombinuje dvě obilné receptury a pět typů kvasinek, výsledkem je tudíž deset rozdílných typů destilátu s různým chuťovým profilem, jejichž pečlivým výběrem a mícháním bourbony se čtyřmi rudými růžemi ve znaku vznikají.

Základní bourbon Four Roses, jenž se nyní dočkal nové láhve, se vyznačuje delikátní chutí a dlouhým finišem. V jeho vůni se tóny hrušek a jablek mísí s květinovým aroma, v chuti lze nalézt náznak medu a koření. Jde o velice jemný bourbon, který se skvěle hodí nejen k popíjení v čisté podobě, ale také do klasických koktejlů, jako jsou Old Fashioned, Manhattan či Mint Julep.

V České republice se bourbon Four Roses v nové láhvi prodává od září, a to pouze v 0,7l provedení.

Zdroj: Web Pernod Ricard

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist