Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Letní sezóna Aperolu byla úspěšná

31. říjen 2016  České nápoje   komentáře (0)  1651 x

Hlavní letní aktivitou Aperolu z portfolia Rémy Cointreau byla již druhý rok loď na pražské náplavce, Porto Aperol. Letošní rok předčil očekávání a prodalo se 36 tisíc drinků, což odpovídá dlouhodobému dynamickému růstu značky.

Letní sezóna Aperolu byla úspěšnáLetní sezóna Aperolu byla úspěšná

Ačkoli letní sezóna nebyla, co se týče počasí, tak příznivá jako loňská, na prodejích se více chladných dní negativně neodrazilo. Bar Porto Aperol kotvil na náplavce o dva týdny déle než loni a prodeje míchaného drinku Aperol Spritz se v porovnání s loňskem zvýšily téměř o třetinu.

„Prodeje Aperolu od ledna do října vzrostly meziročně o třetinu,“ říká Eva Zakálová, brand managerka značky. Pokud prodeje přepočítáme na míchané drinky Aperol Spritz, od začátku roku si jich zákazníci v České republice vychutnali více než 8 milionů.

Porto Aperol kotvilo stejně jako loni mezi Palackého a Železničním mostem. „Věřím, že zákazníci ocenili nově zařízenou palubu, která nabídla více pohodlí a také možnost vychutnat si drinky ve skle,“ dodává Eva Zakálová.

Naladí po práci, to je hlavní motto značky Aperol Spritz, které se hodlá držet i do budoucna. „Každý rok se snažíme zákazníky něčím překvapit, letní kino, Piaggio Apero přestavěné na bar, loď na náplavce nebo rozvoz drinků ve spolupráci s Uberem. A u toho se budeme držet i příští rok,“ dodává Eva Zakálová.

O značce Aperol
Značka Aperol patří do portfolia společnosti Gruppo Campari, na český a slovenský trh ji distribuuje společnost Remy Coitreau. Historie značky Aperol sahá do roku 1919 a je spjatá se severoitalskou Padovou. Dnes již legendární italský aperitiv vznikl v rodinné firmě Barbieri a podle původní receptury se vyrábí dodnes. Pro Aperol je typická komplexní  bohatá hořko-sladká chuť, výrazná oranžová barva a pouze 11 % alkoholu. Konzumuje se téměř výhradně v míchaném drinku Aperol Spritz.

Zdroj. Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist