Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nový třtinový rum Božkov Republica Reserva

26. září 2019  České nápoje   komentáře (0)  2354 x

Společnost Stock Plzeň – Božkov rozšiřuje svoje portfolio v kategorii třtinových rumů a v těchto dnech uvádí novinku Božkov Republica Reserva. Jedná se o kombinaci třtinových karibských rumů, z nichž některé zrály v dubových sudech až 12 let a nabízí plnou vyzrálou chuť s mírným dubovým závěrem a tmavě jantarovou barvu.

Nový třtinový rum Božkov Republica ReservaNový třtinový rum Božkov Republica Reserva

„Uvedením Božkov Republica Reserva reagujeme na rostoucí oblibu „stařených“ rumů určených k vychutnávání a zároveň navazujeme na úspěšnou Božkov Republica Exclusive, která značně přispěla k celkovému růstu kategorie třtinových rumů,“ vysvětluje marketingový ředitel Stock Plzeň - Božkov Tomáš Hejkal důvody pro uvedení produktové novinky a dodává: „Božkov Republica Exclusive se stala jednou z nejoblíbenějších značek v kategorii třtinových rumů. Proto jsme se rozhodli řadu rozšířit a uvést ještě prémiovější třtinový rum - Božkov Republica Reserva, která spotřebitelům přinese ještě vyzrálejší chuťový požitek.“

Stock Plzeň – Božkov naplánoval uvedení na trh na říjen 2019, se svými spotřebiteli si tak symbolicky připije na další století existence republiky a zároveň oslaví 100 výročí značky Božkov. Uvedení novinky podpoří marketingovou kampaní, která bude inspirovaná první republikou a bude zahrnovat TV a online, Facebook a Instagram, PR kampaň, ochutnávky v retailových prodejnách a v gastro provozovnách. Doporučená maloobchodní cena činí pro 0,5 litru 399,90 Kč, u 0.7 l lahve 549,90 Kč a v prodeji je od začátku října 2019.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.37 hvězdiček / Hodnoceno: 19x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist