Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Bezové limonády Belvoir

30. květen 2024  České nápoje   komentáře (0)  220 x

Jaro se pomalu láme v léto a to znamená jediné – rozkvetlé bezy na každém kroku. A jak lépe si toto období vychutnat než s kvalitní limonádou značky Belvoir? Nechte se unést na vlně bezové chutě a dopřejte si v teplých letních dnech osvěžení s touto limonádou.

Bezové limonády BelvoirBezové limonády Belvoir

Teplé dny jsou tady a bezové květy pomalu rozkvétají k dokonalosti, aby se mohly po červnové sklizni přeměnit ve svou tekutou podobu. Ochutnejte limonádu Belvoir Organic Sparkling Elderflower nebo její růžovou sestru Belvoir Sparkling Elderflower & Rose a dopřejte si plnou chuť bezového květu. Tyto limonády vás skvěle osvěží a jejich chuť a lehkost vám bude dělat příjemnou společnost při jakékoliv letní příležitosti.

Belvoir Organic Sparkling Elderflower je organická limonáda, která vyniká svojí perfektní chutí, v níž se prolíná čerstvě vymačkaná citronová šťáva, odvar z voňavých bezových květů a pramenitá voda. Jak je pro všechny produkty značky Belvoir Farm běžné, i bezinková příchuť této limonády v sobě snoubí jen ty nejkvalitnější ingredience, kterým je zajištěna veškerá potřebná péče – proto jsou například bezové květy na farmě Belvoir sbírány pouze ručně. Belvoir Organic Sparkling Elderflower je přírodní produkt a jeho kvalitu zajišťuje mimo jiné také výroba dle tradiční receptury.

Belvoir Sparkling Elderflower & Rose se kvalitou zcela vyrovnává čistě bezinkové příchuti, je však navíc obohacena o růži. Díky jemným růžovým lístkům je docíleno opojné květinové chuti, která se perfektně mísí s jemnou vůní květů černého bezu.

Obě limonády jsou nealkoholické a mají jemnou a příjemně osvěžující chuť. V létě se tak jedná o ideální volbu pro osvěžení třeba k bazénu nebo na grilovačku s přáteli. Skvěle se také hodí k ginu, bílému vínu či vodce.

Limonády Belvoir Organic Sparkling Elderflower a Belvoir Sparkling Elderflower & Rose můžete pořídit na www.1er.cz ve dvou velikostech, a to za 45 Kč/250 ml nebo za 110 Kč/750 ml.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist