Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Darují lepší život?

20. listopad 2018  České nápoje   komentáře (0)  651 x

Výrobce nealkoholických sycených i nesycených nápojů značky The Coca-Cola company, společnost Coca-Cola HBC Česko a Slovensko znovu spojila síly se společností MAKRO ČR/METRO SR a společně pomohou v jejich vánoční kampani matkám z azylových domů k lepší budoucnosti.

Darují lepší život?Darují lepší život?

Z každého zakoupeného balení 12 kusů půllitrových lahví nebo balení 24 kusů plechovek o objemu 0,33 l sycených nápojů značek Coca-Cola, Fanta nebo Sprite poputuje nyní 12 Kč bez DPH, resp. 0,48 EUR bez DPH na pomoc matkám s dětmi v nouzi. Azylové domy pod záštitou Charity ČR budou moci díky tomuto daru podpořit své klientky formou terapií, aby jejich návrat do běžného života měly spolu s dětmi co nejlehčí, a to přesně podle svých aktuálních potřeb.

Společnosti Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o. a MAKRO Cash & Carry ČR, s.r.o navázaly na svou Vánoční podporu z roku 2016 a i letos chtějí společně pomoci těm, kteří to potřebují. Akce začala v průběhu listopadu a potrvá až do 11. prosince 2018. Aktuální výši darované částky lze pravidelně sledovat na webové stránce www.darujmeusmev.cz / www.darujmeusmev.sk. Prostředky budou následně rozděleny do vybraných zařízení a použity za účelem zajištění školení, tréninků nebo například k dofinancování volnočasových aktivit pro děti.

Oceňujeme, že pomoc půjde potřebným matkám v regionu, kde zákazník nakoupí. Pomoc maminkám s návratem do běžného života formou jejich rozvoje je jasná volba. Před dvěma lety jsme jim pomáhali společně se společností Coca-Cola poprvé formou materiálních darů. Na místě jsem se mohli přesvědčit, jak nezbytná je pro maminky a jejich děti psychická podpora ve formě terapie či mentoringu,“ vysvětlila myšlenku Romana Nýdrle, tisková mluvčí společnosti MAKRO ČR / METRO SR.

Charita Česká republika pomáhá matkám v nouzi ve všech českých a moravských regionech. Azyl poskytuje každoročně více než třem tisícům žen a jejich potomků. Vedle toho se rodinám s dětmi věnuje také v sociálních poradnách, nízkoprahových či krizových centrech nebo prostřednictvím služeb rané péče. Více se dozvíte na stránkách www.charita.cz/jak-pomahame.

„Jsme velmi rádi, že se nám v letošním roce podařilo znovu navázat partnerství, které má smysl. V rámci našeho projektu To dáš! vidíme, jak je nemateriální pomoc potřebná, a pomáhá nejen maminkám, ale i mladým lidem otevřít cestu k sebevědomější budoucnosti. Dodat jim tolik potřebnou odvahu, ke které mnohdy stačí jen málo, ale právě ten první krok je většinou nejtěžší:“ uvedla Kateřina Kozlová, manažerka externí komunikace Coca-Cola HBC Česko a Slovensko.  Více o její činnosti se dozvíte

Zapojit se do akce „Darujme společně lepší život“ můžete jednoduše v každé zainteresované české prodejně MAKRO, nebo slovenské prodejně METRO nákupem libovolného počtu 12ks balení půllitrových lahvích nebo 24ks plechovek o objemu 0,33l s nápoji značek Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola light, Coca-Cola Cherry, Coca-Cola Vanilla, Fanta pomeranč, Fanta Shokata, Fanta Zero, Sprite nebo Sprite Zero okurka.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist