Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Osvěžte se skvělou chutí nových limonád z Černé Hory

8. duben 2016  České nápoje   komentáře (1)  65535 x

Pivovar Černá Hora přichází na trh s novými řemeslnými limonádami. Ty přináší výraznou ovocnou či kolovou příchuť s vyváženou sladkostí a přídavkem chmele, který jim dodává svěží chuť. I přes přídavek chmele limonády neobsahují žádný alkohol, a tak se hodí nejen pro zábavu s přáteli, ale také k zahnání žízně při sportovním vyžití.

Osvěžte se skvělou chutí nových limonád z Černé HoryOsvěžte se skvělou chutí nových limonád z Černé Hory

Černá Hora Citronáda, Černá Hora Malináda a Černá Hora Koala mají novou recepturu, vylepšenou chuť i nové etikety.„Malináda skutečně voní po zahradních malinách, což je velmi příjemné. Nově jsme ji mohli vyzkoušet na zahájení turistické sezónyna nádvoří Pivovaru Černá Hora. Ohlasy byly velmi pozitivní,“ uvedl výrobní ředitel Pivovaru Černá Hora Vlastimil Zedek. „Velký zájem bude určitě i o Koalu, protože poslední dobou roste zájem o limonády s kolovou příchutí. Citronáda, která má výraznou ovocnou chuť a lehce hořký konec zase příjemně osvěží v horkých dnech,“ doplnil Vlastimil Zedek.

V Černé Hoře se začaly nové limonády distribuovat od 1. dubna. V ostatních regionech budou k dostání od 5. dubna. Stáčet se budou do 30 i 50 litrových KEGů, do 0,5 litrových a 1,5 litrových PET lahví a samozřejmě také do lahví o objemu 0,33 litrů.Nové limonády budou kromě klasických provozoven k dostání také na koupalištích, u cyklostezek či na vybraných lokálních akcích.

Novinkou bude také možnost namíchat si svůj vlastní radler podle chuti. Od května si budou moci zájemci nechat namíchat řemeslné radlery z černohorského piva a nových černohorských limonád podle našeho doporučení. „Spotřebitelé budou mít k dispozici tak zvanou kuchařku, kterou pro ně vydáme a která bude obsahovat právě naše doporučení na nejvhodnější kombinace, které jsme pečlivě testovali. Největším překvapením pro nás byla kombinace pšeničného piva s limonádou, která nám skutečně chutnala,“ prozradil obchodní sládek Pivovarů Lobkowicz Bořek Bartoněk.

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3.29 hvězdiček / Hodnoceno: 7x


Přidat komentář (1)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Chody

pátek, 8. duben 2016
16:37

Chody

Bohužel, ve složení nadále zůstávají konzervanty :(
---------------------------------
Zpráva byla upravena 08.04.2016 ve 17:20:36


Napsal: Chody [Odpovědět]ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist