Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Žíznivé návštěvníky hudebních festivalů přivítá atraktivní prostor plný zážitků Cirk Kofola

19. červen 2016  České nápoje   komentáře (0)  2036 x

Unikátní představení „novocirkusového“ Cirku La Putyka vám nabídne strhující mix akrobacie, moderního tance a divadla ve špičkovém provedení. A k tomu cirkové líčení, stylová foto stěna pro vaše selfíčka, ledové krýgle pro osvěžení, cool dárky, to vše korunováno vychlazenou čepovanou Kofolou… Není mnoho lepších způsobů, jak si zpříjemnit horké léto!

Na Kofola CirkuNa Kofola Cirku

Cirk Kofola je zóna plná zážitků a osvěžení, avšak také odpočinku. Kde jí letos najdete? Opět přivítá festivalové návštěvníky všech generací na oblíbených českých a slovenských festivalech Votvírák (10. – 12. 6., Milovice), Rock for People (3. – 5. 7., Hradec Králové), Colours of Ostrava (14. – 17. 7., Ostrava), Grape (12. – 13. 8., Piešťany), Uprising (26. – 27. 8., Bratislava).

Cirk La Putyka, soubor těšící se mezinárodnímu renomé, připravil jedinečnou show, a to včetně speciální večerní verze se světelným designem, přímo na míru Cirku Kofola. Nikde jinde nebude k vidění. „Na letních festivalech se snažíme návštěvníkům přinést jedinečný zážitek, zároveň je příjemně pobavit a osvěžit. Cirk La Putyka se profesionálně věnuje žánru nového cirkusu, který v sobě spojuje akrobacii, moderní tanec, loutkové divadlo, koncert a sport. Její vystoupení jsou doslova pastvou pro duši – jsou vizuálně působivé a poetické zároveň, a to nám do konceptu Cirk Kofola perfektně zapadá,“ říká brand manažerka Lucia Tarbajovská.

„Po loňském roce jsem rád, že se vracíme na letní festivaly. Tentokrát s novou upravenou verzí představení Airground, ve kterém nebudou chybět hosté ze zahraničí a také poprvé uvedeme dívčí provedení disciplíny "teeter board". Snažil jsem se pátrat po světě, jestli holky na takové houpačce skáčou, a vypadá to, že budeme první,“ dodává Rostislav Novák, principál souboru Cirk La Putyka.

Kofola patří k letní pohodě stejně jako hudební festivaly. Oproti loňskému roku bude zóna

Cirk Kofola novější, hravější a ještě zdokonalí své služby. Nové šapitó uvítá až 150 žíznivých festivaláků. Každému, kdo vstoupí, nabídne příjemné odreagování od přívalu hudby a vítané zpestření pitného režimu i osvěžení.

Cirk Kofola v loňském roce ocenili nejen návštěvníci, ale také porota oborové soutěže Czech Event Awards – prvním místem v kategorii Roadshow.

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist