Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Aqua Carpatica v sortimentu PepsiCo

30. srpen 2022  České nápoje   komentáře (0)  145 x

Společnost PepsiCo, Inc. (NASDAQ: PEP) oznámila uzavření strategické dohody s prémiovou rumunskou pramenitou vodou AQUA Carpatica, na jejímž základě bude PepsiCo ve společnosti AQUA Carpatica vlastnit 20procentní podíl. V rámci dohody bude mít společnost PepsiCo práva na distribuci této pramenité vody v Rumunsku a v Polsku s možností rozšíření na další trhy včetně Spojených států.

Oceněná řada výrobků AQUA Carpatica, kterou v roce 2010 založil švýcarsko-řecký podnikatel Jean Valvis, zahrnuje neperlivou pramenitou vodu a přírodně perlivou minerální vodu, která se stáčí přímo u zdroje v nedotčených rumunských Karpatech. Prémiová perlivá přírodní minerální voda AQUA Carpatica neobsahuje dusičnany a sodík a poskytuje organismu přírodní elektrolyty.

"Se svou vynikající chutí a výjimečnou pozicí je AQUA Carpatica dokonalým doplňkem stávajícího portfolia prémiových nápojů společnosti PepsiCo," uvedl generální ředitel společnosti PepsiCo Europe Silviu Popovici. "Věříme, že silná značka AQUA Carpatica najde odezvu u našich zákazníků i spotřebitelů po celém světě."

"AQUA Carpatica je značka, která je stejně jedinečná jako místo, odkud pochází. Spojení se společností PepsiCo je skvělá příležitost, která nám umožní rozšířit naši působnost v Evropě a prozkoumat možnosti, jak přinést vodu AQUA Carpatica a její zdraví prospěšné účinky novým spotřebitelům na nových trzích," řekl zakladatel společnosti AQUA Carpatica Jean Valvis. "Za něco málo přes deset let se AQUA Carpatica v Evropě stala oblíbenou značkou, kterou chceme v budoucnu ještě více uvést na veřejnost. Jsem rád, že společnost PepsiCo naši vizi evropského i celosvětového růstu značky sdílí."

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist