Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Aqua Carpatica v sortimentu PepsiCo

30. srpen 2022  České nápoje   komentáře (0)  721 x

Společnost PepsiCo, Inc. (NASDAQ: PEP) oznámila uzavření strategické dohody s prémiovou rumunskou pramenitou vodou AQUA Carpatica, na jejímž základě bude PepsiCo ve společnosti AQUA Carpatica vlastnit 20procentní podíl. V rámci dohody bude mít společnost PepsiCo práva na distribuci této pramenité vody v Rumunsku a v Polsku s možností rozšíření na další trhy včetně Spojených států.

Oceněná řada výrobků AQUA Carpatica, kterou v roce 2010 založil švýcarsko-řecký podnikatel Jean Valvis, zahrnuje neperlivou pramenitou vodu a přírodně perlivou minerální vodu, která se stáčí přímo u zdroje v nedotčených rumunských Karpatech. Prémiová perlivá přírodní minerální voda AQUA Carpatica neobsahuje dusičnany a sodík a poskytuje organismu přírodní elektrolyty.

"Se svou vynikající chutí a výjimečnou pozicí je AQUA Carpatica dokonalým doplňkem stávajícího portfolia prémiových nápojů společnosti PepsiCo," uvedl generální ředitel společnosti PepsiCo Europe Silviu Popovici. "Věříme, že silná značka AQUA Carpatica najde odezvu u našich zákazníků i spotřebitelů po celém světě."

"AQUA Carpatica je značka, která je stejně jedinečná jako místo, odkud pochází. Spojení se společností PepsiCo je skvělá příležitost, která nám umožní rozšířit naši působnost v Evropě a prozkoumat možnosti, jak přinést vodu AQUA Carpatica a její zdraví prospěšné účinky novým spotřebitelům na nových trzích," řekl zakladatel společnosti AQUA Carpatica Jean Valvis. "Za něco málo přes deset let se AQUA Carpatica v Evropě stala oblíbenou značkou, kterou chceme v budoucnu ještě více uvést na veřejnost. Jsem rád, že společnost PepsiCo naši vizi evropského i celosvětového růstu značky sdílí."

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist