Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Hrdé nuly v centru Prahy

20. červen 2018  České nápoje   komentáře (0)  803 x

V úterý 19. června vyrostl v Praze přímo uprostřed Vltavy travnatý ostrov s tajemnými „nulami“ plnými květů levandule. Jednodenní instalace na vodě posetá bylinkami strhla nejen pozornost kolemjdoucích, ale lákala i zvědavé návštěvníky půjčoven šlapadel. Za atrakcí v centru Prahy stojí nový Zlatopramen Radler herbal se svou kampaní ‚Hrdé nuly‘.

Hrdé nuly v centru PrahyHrdé nuly v centru Prahy

Značka nealkoholického piva Zlatopramen Radler herbal 0,0% z portfolia pivovarů Heineken v úterý pořádně „zamotala“ hlavu všem Pražanům, když umístila svou nepřehlédnutelnou instalaci v nejrušnější části Vltavy. Dvě nuly pokryté tisícovkou speciálně vyrobených dekorací v podobě květů levandule a bobulí černého rybízu dosahovaly výšky až 7 metrů a byly umístěné na pontonu znázorňujícím plovoucí ostrov plný bylinek. Celková váha samotné konstrukce ‚Hrdých nul‘ převýšila 1,5 tuny a stála na pontonu vážícím celých 160 tun.

Cílem netradiční instalace uprostřed historické Prahy bylo odstartovat letní kampaň Zlatopramenu s názvem ‚Hrdé nuly‘. Ta představuje novinku na trhu Zlatopramen Radler herbal a jeho největší přednost, kterou je 0,0 % objemu alkoholu. Díky tomu si může dovolit vybízet spotřebitele k letním radovánkám bez omezení. Zlatopramen Radler herbal 0,0% je dostupný ve dvou nových příchutích: citron, bezový květ a máta nebo černý rybíz a levandule. Obě varianty jsou k dispozici v 500ml plechovkách za doporučenou cenu 18,90 Kč.

Jde o jediný radler na českém trhu s naprosto nulovým obsahem alkoholu. „Rozhodli jsme se uvést na český trh unikátní produkt Zlatopramen Radler herbal 0,0% a ozvláštnit ho navíc o dvě nové bylinkové příchutě, inspirované trendem domácích limonád. Unikátní vlastností produktu je nulový obsah alkoholu, takže se spotřebitel nemusí omezovat v žádných letních aktivitách, ať už se věnuje cyklistice, plavání nebo jízdě na vodě,“ vysvětluje tisková mluvčí Heineken Kateřina Veitová a dodává: „Přírodní ovocné šťávy v kombinaci s pivním původem nápoje zajišťují nejen výborný zdroj hydratace, ale také antioxidantů. Kromě toho v produktu nenajdete žádná barviva a konzervanty. Také proto je Zlatopramen Radler herbal 0,0% stále oblíbenější u skupiny spotřebitelů dávajících přednost zdravému životnímu stylu.“

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist