Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Kampaň na BirGo od Budvaru a Mattoni

16. květen 2022  České nápoje   komentáře (0)  1185 x

Novinka dvou českých nápojářských ikon Mattoni a Budvaru, unikátní nealkoholické ochucené pivo BirGo ve třech chuťových variantách, se po dubnovém odhalení představí české i slovenské veřejnosti v intenzivní kampani. Ta využije televizi, digitální kanály, PR, in-store i sampling.i

Kampaň na BirGo od Budvaru a MattoniKampaň na BirGo od Budvaru a Mattoni

„Spolupráce takových ikon, jako je Mattoni a Budějovický Budvar, je v dnešní době opravdu unikátní, a proto i připravovaná kampaň na BirGo využívá motiv spojování. Spojování nejen dvou expertů ve svých oborech, ale také spojení dvou světů – nealkoholického piva a chuti ovoce. Věříme, že právě tuto myšlenku se nám podařilo zapracovat do vizuální podoby všech prvků kampaně. Připravovaná 360stupňová kampaň na BirGo je pojata ve velkém stylu a zahrnuje komunikaci prostřednictvím TV, digitálních i klasických médií, a také materiály v místě prodeje a sampling, abychom zasáhli co největší počet lidí a vybudovali povědomí o nové značce BirGo,“ říká Kateřina Komárková, manažerka značky BirGo pro Česko a Slovensko.

BirGo má v současné době velmi širokou distribuci po celé České i Slovenské republice, najdete jej ve velkých mezinárodních řetězcích, benzinkách i menších obchodech.

TV spot (režisér: Matěj Šámal, produkce: Armada, kreativa: Ritual Communication) je ke shlédnutí na YouTube kanálu značky BirGo pro  české a slovenské publikum. Komunikace probíhá i na FB profilech BirGo pro ČR a SR, funkční jsou také weby www.birgo.cz a www.birgo.sk.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist