Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Kampaň na BirGo od Budvaru a Mattoni

16. květen 2022  České nápoje   komentáře (0)  230 x

Novinka dvou českých nápojářských ikon Mattoni a Budvaru, unikátní nealkoholické ochucené pivo BirGo ve třech chuových variantách, se po dubnovém odhalení představí české i slovenské veřejnosti v intenzivní kampani. Ta využije televizi, digitální kanály, PR, in-store i sampling.i

Kampaň na BirGo od Budvaru a MattoniKampaň na BirGo od Budvaru a Mattoni

„Spolupráce takových ikon, jako je Mattoni a Budějovický Budvar, je v dnešní době opravdu unikátní, a proto i připravovaná kampaň na BirGo využívá motiv spojování. Spojování nejen dvou expertů ve svých oborech, ale také spojení dvou světů – nealkoholického piva a chuti ovoce. Věříme, že právě tuto myšlenku se nám podařilo zapracovat do vizuální podoby všech prvků kampaně. Připravovaná 360stupňová kampaň na BirGo je pojata ve velkém stylu a zahrnuje komunikaci prostřednictvím TV, digitálních i klasických médií, a také materiály v místě prodeje a sampling, abychom zasáhli co největší počet lidí a vybudovali povědomí o nové značce BirGo,“ říká Kateřina Komárková, manažerka značky BirGo pro Česko a Slovensko.

BirGo má v současné době velmi širokou distribuci po celé České i Slovenské republice, najdete jej ve velkých mezinárodních řetězcích, benzinkách i menších obchodech.

TV spot (režisér: Matěj Šámal, produkce: Armada, kreativa: Ritual Communication) je ke shlédnutí na YouTube kanálu značky BirGo pro  české a slovenské publikum. Komunikace probíhá i na FB profilech BirGo pro ČR a SR, funkční jsou také weby www.birgo.cz a www.birgo.sk.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist