Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Matcha Tea Coconut Latte

30. březen 2022  České nápoje   komentáře (0)  589 x

Duben přináší do kaváren Starbucks jedinečnou novinku v podobě tajného nápoje. Nenechte si ujít jedinečné secret menu v podobě Matcha Tea Coconut Latte.

Matcha Tea Coconut LatteMatcha Tea Coconut Latte

Pokud ještě neznáte zelený čaj matcha, teď je nejlepší čas jej ochutnat. Tradiční japonský nápoj matcha překvapí nejen zajímavou barvou, ale také jedinečnou chutí. Chuť čaje matcha je unikátní a vynikající v kombinaci s mlékem, mléčnými alternativami i sirupy.

Takzvané secret menu je hitem mezi fanoušky Starbucks. Letošní rok není žádnou výjimkou a během dubna si tak ve všech kavárnách Starbucks můžete vychutnat jedinečné Matcha Tea Coconut Latte. Tento 100% veganský nápoj je kombinací čaje matcha, kokosového nápoje a sladkých tónů vanilkového a kokosového sirupu, završenou lahodnou veganskou šlehačkou. Může být podáván také v ledové verzi pro všechny, kteří upřednostňují studené nápoje.

Starbucks se zbarvuje zeleně i v případě ochrany životního prostředí a pomoci můžete i vy. Pokud si svůj nápoj necháte připravit do vlastního hrníčku nebo tumbleru, ušetříte 10 Kč z ceny nápoje a také přispějete k menší zátěži přírody. Pokud ještě nemáte svůj tumbler nebo cold cup, určitě si vyberete z aktuální limitované nabídky ve Starbucks, ve které naleznete designové šálky a termosky, znovu použitelné sklenice, ale i láhve, které udrží teplotu vašeho nápoje, ať už se chcete zahřát nebo osvěžit. Udělejte si radost například tumblerem, který je díky dvěma víčkům (na pevné uzavření i s brčkem) ideální pro všechny příležitosti, vyberte si ze série jedinečných cold cupů či doplňte svou domácí sbírku hrníčků.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist