Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Mistrovství světa barmanů Mattoni Grand Drink

26. duben 2024  České nápoje   komentáře (0)  296 x

Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink je celosvětově uznávanou barmanskou soutěží. Výroční 25. ročník, kterého se zúčastní 20 špičkových barmanů z celého světa, se odehraje v sobotu 4. května u karlovarského hotelu Thermal. Soutěžním dnem bude návštěvníky provázet moderátor Libor Bouček, o hudební doprovod se postará oblíbená bubenická show Wild Sticks.

Mistrovství světa barmanů Mattoni Grand DrinkMistrovství světa barmanů Mattoni Grand Drink

„Mattoni pracuje s profesionálními barmany na tvorbě a propagaci nealkoholických koktejlů již téměř třicet let. Soutěž Mattoni Grand Drink, na které spolupracujeme s Českou i Světovou barmanskou asociací, se za dobu svého konání stala jednou z nejuznávanějších barmanských soutěží na světě. Nealkoholické koktejly, které z ní vzejdou, běžně udávají celosvětové trendy a dlouhodobě dokazují, že i nealko drinky jsou chutné, originální i zábavné. A navíc jsou zdravější než alkoholické nápoje,“ říká Lutfia Volfová, tisková mluvčí Mattoni 1873.

Nealkoholické drinky se stávají stále větším trendem. To potvrzuje i český stříbrný finalista předchozího ročníku soutěže Mattoni Grand Drink a šéf karlovarského Becher's Baru Vítězslav Cirok: „Popularita nealkoholických koktejlů rok od roku stoupá a hosté se po nich ptají čím dál častěji. I proto věnujeme 20 % našeho nového koktejlového menu právě nealkoholickým drinkům.“

Své nejoriginálnější nealkoholické koktejly i své barmanské umění předvede v soutěži Mattoni Grand Drink v sobotu 4. května v Karlových Varech dvacítka nejlepších barmanů z celého světa. Českou republiku bude na Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů reprezentovat Martin Vogeltanz s koktejlem Nature, který si postup do světového finále vybojoval v národním nominačním kole loni na podzim. Těšit se ale můžete i na soutěžící z exotických zemí, jako je Macao či Uruguay. Vybrané soutěžní drinky pak návštěvníci Karlových Varů budou moci ochutnat i v rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary 2024, který bude probíhat od 28. června do 6. července.

Program barmanského mistrovství světa oživí moderátor Libor Bouček a jedinečná bubenická show v podání známého uskupení Wild Sticks. Pro návštěvníky bude navíc u hotelu Thermal připraveno příjemné posezení i Mattoni bar, kde si budou moci vychutnat nejoblíbenější nealkoholické koktejly. Vstup na akci je zdarma.

Program soutěžního dne:

  • 9.30 – soutěž – 1.-10. soutěžící
  • 12.30 – vystoupení Wild Sticks
  • 13.00 – soutěž – 11.-20. soutěžící
  • 15.30 – flair show
  • 16.00 – finále soutěže – 5 nejlepších soutěžících
  • 17.30 – vystoupení Wild Sticks
  • 18.00 – vyhlášení vítězů

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist