Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nové Jupí Koktejl sirupy spojují chuť ovoce s nejslavnějšími koktejly světa

28. květen 2017  České nápoje   komentáře (0)  1502 x

Brusinkový Cosmopolitan, Ananasová Piña Colada, Třešňový Mai-Tai, Mangový Tropical Dream, Mojito a Melounové mojito – Jupí uvádí na trh první sirupy s příchutí inspirovanou nejznámějšími koktejly světa! Šest unikátních novinek nabízí všem příznivcům osvěžujících nealkoholických nápojů jedinečný zážitek – do detailu vyladěné spojení chutí ovoce. Sirupy Jupí letos navíc oslaví své osmnácté narozeniny, dárkem k "1. dospělým narozeninám" Jupí dokazuje, že zdaleka není jen značkou pro děti.

Nové Jupí Koktejl sirupy spojují chuť ovoce s nejslavnějšími koktejly světaNové Jupí Koktejl sirupy spojují chuť ovoce s nejslavnějšími koktejly světa

Nové Jupí Koktejl sirupy navazují na úspěch loňské novinky Jupí Melounové mojito, v roce 2016 nejprodávanější varianty z řady Jupí Superhustý. Snadno a rychle připravený nápoj z Jupí Koktejl sirupů a vody či perlivé sody vám zpříjemní den, ať už jste kdekoliv – na výletě, doma či v práci a samozřejmě si s nimi můžete zpestřit i svou párty. Doporučený poměr ředění je 1:10, chcete-li méně sladkou nebo naopak ještě intenzivnější chuť, stačí jen upravit množství sirupu.

Jupí Koktejl sirupy Brusinkový Cosmopolitan, Ananasová Piña Colada, Třešňový Mai-Tai, Mangový Tropical Dream, Mojito a Melounové Mojito – to je letní radost, sdílení, dobrá nálada, spousta zábavy pro všechny generace… A navíc bez konzervantů, umělých barviv a sladidel!

Jupí Koktejl sirupy přitáhnou pozornost nejen originální chutí, ale také novým atraktivním obalem a hravou televizní komunikací a FB kampaní, která je bude provázet. Reklama odráží podstatu koktejlů – tedy spojení chutí ovoce. A protože každé správné spojení končí svatbou, tak se v televizi bude odehrávat pravá ovocná svatba. Tři různé spoty zachycují zábavnou formou typické svatební situace – svatební obřad, házení květiny a pořizování společné svatební fotografie.

Televizní spoty vznikly pod režijním vedením Michala Žabky tradiční metodou stop motion a vystupují v nich postavičky vyrobené z reálného ovoce.

Doporučená MOC Jupí Koktejl sirupů je 59,90 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist