Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Nové Jupí Koktejl sirupy spojují chuť ovoce s nejslavnějšími koktejly světa

28. květen 2017  České nápoje   komentáře (0)  2629 x

Brusinkový Cosmopolitan, Ananasová Piña Colada, Třešňový Mai-Tai, Mangový Tropical Dream, Mojito a Melounové mojito – Jupí uvádí na trh první sirupy s příchutí inspirovanou nejznámějšími koktejly světa! Šest unikátních novinek nabízí všem příznivcům osvěžujících nealkoholických nápojů jedinečný zážitek – do detailu vyladěné spojení chutí ovoce. Sirupy Jupí letos navíc oslaví své osmnácté narozeniny, dárkem k "1. dospělým narozeninám" Jupí dokazuje, že zdaleka není jen značkou pro děti.

Nové Jupí Koktejl sirupy spojují chuť ovoce s nejslavnějšími koktejly světaNové Jupí Koktejl sirupy spojují chuť ovoce s nejslavnějšími koktejly světa

Nové Jupí Koktejl sirupy navazují na úspěch loňské novinky Jupí Melounové mojito, v roce 2016 nejprodávanější varianty z řady Jupí Superhustý. Snadno a rychle připravený nápoj z Jupí Koktejl sirupů a vody či perlivé sody vám zpříjemní den, ať už jste kdekoliv – na výletě, doma či v práci a samozřejmě si s nimi můžete zpestřit i svou párty. Doporučený poměr ředění je 1:10, chcete-li méně sladkou nebo naopak ještě intenzivnější chuť, stačí jen upravit množství sirupu.

Jupí Koktejl sirupy Brusinkový Cosmopolitan, Ananasová Piña Colada, Třešňový Mai-Tai, Mangový Tropical Dream, Mojito a Melounové Mojito – to je letní radost, sdílení, dobrá nálada, spousta zábavy pro všechny generace… A navíc bez konzervantů, umělých barviv a sladidel!

Jupí Koktejl sirupy přitáhnou pozornost nejen originální chutí, ale také novým atraktivním obalem a hravou televizní komunikací a FB kampaní, která je bude provázet. Reklama odráží podstatu koktejlů – tedy spojení chutí ovoce. A protože každé správné spojení končí svatbou, tak se v televizi bude odehrávat pravá ovocná svatba. Tři různé spoty zachycují zábavnou formou typické svatební situace – svatební obřad, házení květiny a pořizování společné svatební fotografie.

Televizní spoty vznikly pod režijním vedením Michala Žabky tradiční metodou stop motion a vystupují v nich postavičky vyrobené z reálného ovoce.

Doporučená MOC Jupí Koktejl sirupů je 59,90 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist