Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Novinka Powerade Citrus

16. červen 2023  České nápoje   komentáře (0)  736 x

Nejen aktivní sportovci jistě ocení novinku společnosti Coca-Cola, kterou je oblíbený izotonický nápoj Powerade Citrus. Jedná se o nesycené nealkoholické pití, jehož jedinečné složení bylo vyvinuto s cílem pomoci dosáhnout co nejlepšího sportovního výkonu. Doplňuje tak stávající Powerade Mountain Blast s příchutí lesního a tropického ovoce.

Novinka Powerade CitrusNovinka Powerade Citrus

Powerade je oficiální sportovní nápoj Olympijských her, který byl vyvinutý ve spolupráci s odborníky na výživu sportovců. Jedná se o izotonický sportovní nápoj, který tělu pomáhá doplňovat potřebné minerály jako je sodík, draslík, hořčík, vápník a energii, kterou ztrácíme během sportovních výkonů. Napomáhá tak ke správnému fungování nervové soustavy a svalstva. V nové příchuti citrus, je navíc i skvěle osvěžující!  Díky Powerade doplníte svůj pitný režim, a to nejen při sportu, oceníte ho i při vysokých venkovních teplotách, fyzické námaze nebo v okamžiku, kdy nestíháte pravidelně pít.

„Kategorie sportovních nápojů neustále roste, máme proto velkou radost, že našim spotřebitelům můžeme v letošní sezoně nabídnout novinku POWERADE Citrus. Nápoj bude dostupný ve sportovních centrech, posilovnách, na benzínových stanicích ale i v běžné prodejní síti. Jeho jedinečné složení a vyváženou chuť jistě ocení nejen aktivní sportovci,“ říká Jiří Kopejtko, marketingový manažer značky Powerade Coca-Cola HBC ČR a SR. Novinka je dostupná v klasickém půllitrovém balení s praktickým sportovním uzávěrem.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist