Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Ovocňák s černým rybízem

2. červen 2021  České nápoje   komentáře (0)  3779 x

Černý rybíz na českých zahrádkách roste, nijak zvlášť oblíbený ale není. Přitom, ať už ho sníte samotný, použijete do marmelády nebo do zmrzliny, získáte osvěžující, zajímavou a komplexní chuť, která se nepřejí. Ví to i česká značka Ovocňák, která ho používá do svých moštů a plátků, kde ho kombinuje s jablky. Tak z něj dělá pochoutku, po které sáhnou děti i dospělí. A taková svačinka je ideální na všechny prázdninové výlety!

Ovocňák s černým rybízemOvocňák s černým rybízem

Černý rybíz je poměrně nenáročný keř, jehož plody dozrávají obvykle v červenci, a daří se mu skvěle v našich zeměpisných šířkách. Přesto není na českých zahrádkách příliš běžný a oproti třeba takovým malinám není ani tak oblíbenou ingrediencí v kuchyni. A to je velká škoda! Kromě „neokoukané” a rafinované chuti se pyšní tolika zdravotními benefity, že by měl být na předpis!

Obsahuje například až 5x víc vitamínu C než citrony (přitom ho můžete na rozdíl od nich jíst samotný a nezkroutí vám obličej), obsahuje rutin, který zvyšuje pružnost cév, antioxidanty, paletu vitamínů skupiny B… Je to zkrátka české super-ovoce.

  • A mimochodem: Věděli jste, že skvělé a zdraví prospěšné jsou i listy rybízu? Nálev z nich je účinné antirevmatikum. Listy se dají sušit a dělat z nich čaj, který pomáhá při nachlazení, podporuje pocení, snižuje horečku a podporuje imunitu.

O tom všem Ovocňák ví, a proto černý rybíz ve vlastních sadech pěstuje v takovém množství, aby z něj v průběhu celého roku mohl dělat 100% česko-slovenské (sady jsou na česko-slovenském pomezí), 100% přírodní, super zdravé a super chutné ovocné plátky a mošty. V nich si můžete zásobu vitamínu C vzít kamkoliv díky jejich praktickým skladným balením. Nebo ho mít doma neustále po ruce díky ekonomickým bag-in-boxům. Na posilování imunity byste totiž neměli zapomínat ani v létě!

V plátcích i moštech kombinuje Ovocňák černý rybíz se sladkými jablky, aby chutnaly svačinky jak dětem, které přitahuje sladkost, tak dospělým, které zaujme pestrá chuť rybízu doslazená jablky.

Mošt černý rybíz+jablko je dostupný na www.ovocnak.cz v 200ml kapsičce za 27,90 Kč nebo v praktických bag-in-boxech ve 3litrovém (219 Kč) nebo 5litrovém balení (339 Kč).

Ovocné plátky černý rybíz+jablko koupíte na www.ovocnak.cz za 24,90 Kč za balení 5 plátků, které jsou vyrobené ze 170 gramů čerstvého ovoce.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist