Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

UGO očistný půst

8. březen 2020  České nápoje   komentáře (0)  2426 x

UGO startuje nový a odvážný program na jaro pro každého, kdo se letos chce vyhnout jarní únavě a umožnit tělu efektivně využít jeho přirozené samočistící schopnosti. Kombinace tří dnů na šťávách se šesti tzv. „čistými dny“, během kterých dodržujete lehkou stravu, pomůže tělu odpočinout si od zatěžujícího jídla, alkoholu, kávy a nastartovat změnu stravování a zdravého životního stylu. Pití zeleninových a ovocných drinků v kombinaci s přerušovaným půstem je způsob, jak dát šanci jarnímu restartu.

UGO očistný půstUGO očistný půst

Nové receptury perfektně vybalancovaných drinků mají vysoký podíl zeleniny, vlákniny a obsahují tělu prospěšné super potraviny, jako jsou chlorella, maca nebo matcha a výluh z kopřiv. Odborný garant projektu, MUDr. Ondřej Nývlt, říká: „Dnes většina lidí trpí nadměrným přísunem energeticky bohatých potravin a jídel, chudých na mikroživiny. Z toho pak pramení ona „jarní únava“.  Proto se vyplatí sáhnout po přirozeném životabudiči: smysluplném očistném půstu, který má vysoké množství mikroživin, tedy vitamínů, minerálních látek a vlákniny. Samy půsty mají dlouhou historii, držely se ať už z důvodů zdravotních, či náboženských. Jejich pozitivního vlivu na naše zdraví využívá i UGO Očistný půst, který kombinuje pití ovocných a zeleninových drinků s přerušovaným půstem, kdy konzumujeme potravu v rozmezí osmi až deseti hodin v průběhu dne.

Registrujte se od 9. března až do 9. dubna 2020 na www.ugoocista.cz, kde najdete přesné termíny a další informace. Kompletní sadu UGO Očistný půst pořídíte za 1 590 Kč.

Zdroj: PR tip UGO

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist