Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Limitovaná edice Granko Děkujeme!

9. září 2020  České nápoje   komentáře (0)  983 x

Přemýšlíte nad tím, jak poděkovat všem svým hrdinům, kteří vám s dobrým srdcem pomohli překonat letošní výzvy? Nejoblíbenější česká a slovenská značka instantního kakaa pro vás připravila limitovanou edici GRANKO Děkujeme! Edici s puntíkatým srdcem lze zakoupit od poloviny srpna postupně ve všech prodejnách v Česku a na Slovensku.

Limitovaná edice Granko Děkujeme!Limitovaná edice Granko Děkujeme!

„Tento rok je výjimečný pro nás všechny. Uvědomujeme si, že příležitostí k poděkování není nikdy dost. A právě proto jsme se rozhodli vydat limitovanou edici nejoblíbenějšího kakaa v Česku a na Slovensku. Jejím darováním může kdokoliv udělat radost a s každým douškem vyjádřit vděčnost všem svým hrdinům, kteří nám v nelehké době pomáhají,“ říká Eva Rybová, Business manažerka kategorie nápojů.

Limitovaná edice GRANKO Děkujeme!

Nejoblíbenější český a slovenský instantní kakaový nápoj GRANKO, jež dodnes provází dětství každého z nás a připomíná nám společné chvíle v rodinném kruhu, letos přináší novou limitovanou edici nazvanou GRANKO Děkujeme! Limitkou GRANKO děkuje všem, kteří dokázali, že s dobrým srdcem lze překonat veškeré výzvy, které si letošní rok pro každého přichystal.

Skrze limitovanou edici GRANKO Děkujeme! máme nyní možnost vyjádřit své pocity a vděčnost všem svým blízkým, kteří při nás stáli. Mamince můžeme poděkovat za nejlepší domácí chléb nebo bábovku, tatínkovi za opravu kola, sousedům za domácí zeleninu a pomoc při dovážení potravin, paní učitelce za její kreativitu či přímo zdravotníkům za jejich bezmeznou energii. U hrdinů se meze nekladou J.

Limitovanou edici GRANKA s puntíkatým srdcem a s poděkováním je možné zakoupit od poloviny srpna postupně ve všech prodejnách v Česku a na Slovensku. Doporučená cena za 450 g balení je 94,90 Kč.  Více informací o značce GRANKO je k dispozici na webových stránkách.

GRANKO je s námi už 41 let

V roce 1979 se v národním podniku Čokoládovny v závodě Sója Kolín začalo vyrábět GRANKO. První instantní slazené kakao u nás, které všechny uchvátilo nejen svojí specifickou sladkou a kořeněnou chutí, ale i jednoduchostí přípravy. Značka neustále pracuje na své receptuře, aby splňovala všechna nařízení i trendy, dodává potřebné vitamíny a minerály a zároveň dbá na to, aby GRANKO chutnalo stále tak, jak ho máme rádi.

Zdroj: Produktový tip

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist