Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Limitovaná edice Granko Děkujeme!

9. září 2020  České nápoje   komentáře (0)  1812 x

Přemýšlíte nad tím, jak poděkovat všem svým hrdinům, kteří vám s dobrým srdcem pomohli překonat letošní výzvy? Nejoblíbenější česká a slovenská značka instantního kakaa pro vás připravila limitovanou edici GRANKO Děkujeme! Edici s puntíkatým srdcem lze zakoupit od poloviny srpna postupně ve všech prodejnách v Česku a na Slovensku.

Limitovaná edice Granko Děkujeme!Limitovaná edice Granko Děkujeme!

„Tento rok je výjimečný pro nás všechny. Uvědomujeme si, že příležitostí k poděkování není nikdy dost. A právě proto jsme se rozhodli vydat limitovanou edici nejoblíbenějšího kakaa v Česku a na Slovensku. Jejím darováním může kdokoliv udělat radost a s každým douškem vyjádřit vděčnost všem svým hrdinům, kteří nám v nelehké době pomáhají,“ říká Eva Rybová, Business manažerka kategorie nápojů.

Limitovaná edice GRANKO Děkujeme!

Nejoblíbenější český a slovenský instantní kakaový nápoj GRANKO, jež dodnes provází dětství každého z nás a připomíná nám společné chvíle v rodinném kruhu, letos přináší novou limitovanou edici nazvanou GRANKO Děkujeme! Limitkou GRANKO děkuje všem, kteří dokázali, že s dobrým srdcem lze překonat veškeré výzvy, které si letošní rok pro každého přichystal.

Skrze limitovanou edici GRANKO Děkujeme! máme nyní možnost vyjádřit své pocity a vděčnost všem svým blízkým, kteří při nás stáli. Mamince můžeme poděkovat za nejlepší domácí chléb nebo bábovku, tatínkovi za opravu kola, sousedům za domácí zeleninu a pomoc při dovážení potravin, paní učitelce za její kreativitu či přímo zdravotníkům za jejich bezmeznou energii. U hrdinů se meze nekladou J.

Limitovanou edici GRANKA s puntíkatým srdcem a s poděkováním je možné zakoupit od poloviny srpna postupně ve všech prodejnách v Česku a na Slovensku. Doporučená cena za 450 g balení je 94,90 Kč.  Více informací o značce GRANKO je k dispozici na webových stránkách.

GRANKO je s námi už 41 let

V roce 1979 se v národním podniku Čokoládovny v závodě Sója Kolín začalo vyrábět GRANKO. První instantní slazené kakao u nás, které všechny uchvátilo nejen svojí specifickou sladkou a kořeněnou chutí, ale i jednoduchostí přípravy. Značka neustále pracuje na své receptuře, aby splňovala všechna nařízení i trendy, dodává potřebné vitamíny a minerály a zároveň dbá na to, aby GRANKO chutnalo stále tak, jak ho máme rádi.

Zdroj: Produktový tip

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist