Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nový Konopný sirup s rakytníkem

4. srpen 2017  České nápoje   komentáře (0)  1816 x

Rádi si dosladíte bylinkový čaj sirupem nebo připravujete dětem zdravé nápoje do školy? Česká společnost Carun Pharmacy představuje skrze své Konopné lékárny svou novinku v podobě konopného sirupu s rakytníkem, který neobsahuje žádný přidaný cukr a je oslazen pouze přírodním jablečným koncentrátem v BIO kvalitě.

Nový Konopný sirup s rakytníkemNový Konopný sirup s rakytníkem

Konopí je v naší společnosti velmi významnou rostlinou, přestože jsme na ni na dlouhou dobu zapomněli. Produkty Carun se proto snaží navázat na někdejší slávu tohoto přírodního léčiva.

„Hledáme pomoc v umělých chemikáliích a průmyslově vyráběných potravinách, a našemu zdraví přitom nejvíce pomáhá příroda,“ popisuje Jiří Stabla, zakladatel Carun Pharmacy a Konopných lékáren. „Konopí pomáhá nejen v podobě léčiv a kosmetiky, ale příznivě působí na naše tělo i psychiku i v potravinách,“ dodává.

Kromě vodního extraktu z konopí sirup obsahuje i jablečný koncentrát, citronovou šťávu a rakytníkovou šťávu – a to vše z ekologického zemědělství. Díky svému složení je sirup vhodný i pro děti a těhotné ženy. Doporučená minimální denní dávka je 1 kávová lžička pro děti do 12 let a 1 polévková lžíce pro starší děti a dospělé. Maximální denní dávka není stanovena.

Rakytník je bohatý na vitaminy A, B, C, D, E, F, K a P, minerály a další biologicky aktivní látky. Jeho obsah vitaminu C je dokonce desetkrát vyšší než u pomeranče. Rakytník má pozitivní účinky na imunitní systém, zvyšuje odolnost vůči infekcím i stresu a dodává potřebnou energii po fyzické i psychické námaze. Generacemi osvědčené účinky potvrzují i vědecké studie, které u něj objevily protinádorové účinky i schopnost čistit organismus od toxických látek.

Konopný sirup je doporučován při oslabené imunitě, špatné činnosti jater a slinivky, trávicích potížích, nachlazení, bolestech v krku, zánětu průdušek, únavě, stresu i celkové psychické či fyzické vyčerpanosti.

Cena 150 Kč (300 ml), k dostání v síti Konopných lékáren či na www.carun.cz

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist