Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nový Konopný sirup s rakytníkem

4. srpen 2017  České nápoje   komentáře (0)  565 x

Rádi si dosladíte bylinkový čaj sirupem nebo připravujete dětem zdravé nápoje do školy? Česká společnost Carun Pharmacy představuje skrze své Konopné lékárny svou novinku v podobě konopného sirupu s rakytníkem, který neobsahuje žádný přidaný cukr a je oslazen pouze přírodním jablečným koncentrátem v BIO kvalitě.

Nový Konopný sirup s rakytníkemNový Konopný sirup s rakytníkem

Konopí je v naší společnosti velmi významnou rostlinou, přestože jsme na ni na dlouhou dobu zapomněli. Produkty Carun se proto snaží navázat na někdejší slávu tohoto přírodního léčiva.

„Hledáme pomoc v umělých chemikáliích a průmyslově vyráběných potravinách, a našemu zdraví přitom nejvíce pomáhá příroda,“ popisuje Jiří Stabla, zakladatel Carun Pharmacy a Konopných lékáren. „Konopí pomáhá nejen v podobě léčiv a kosmetiky, ale příznivě působí na naše tělo i psychiku i v potravinách,“ dodává.

Kromě vodního extraktu z konopí sirup obsahuje i jablečný koncentrát, citronovou šťávu a rakytníkovou šťávu – a to vše z ekologického zemědělství. Díky svému složení je sirup vhodný i pro děti a těhotné ženy. Doporučená minimální denní dávka je 1 kávová lžička pro děti do 12 let a 1 polévková lžíce pro starší děti a dospělé. Maximální denní dávka není stanovena.

Rakytník je bohatý na vitaminy A, B, C, D, E, F, K a P, minerály a další biologicky aktivní látky. Jeho obsah vitaminu C je dokonce desetkrát vyšší než u pomeranče. Rakytník má pozitivní účinky na imunitní systém, zvyšuje odolnost vůči infekcím i stresu a dodává potřebnou energii po fyzické i psychické námaze. Generacemi osvědčené účinky potvrzují i vědecké studie, které u něj objevily protinádorové účinky i schopnost čistit organismus od toxických látek.

Konopný sirup je doporučován při oslabené imunitě, špatné činnosti jater a slinivky, trávicích potížích, nachlazení, bolestech v krku, zánětu průdušek, únavě, stresu i celkové psychické či fyzické vyčerpanosti.

Cena 150 Kč (300 ml), k dostání v síti Konopných lékáren či na www.carun.cz

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist