Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Pralinky Orion Ateliér

25. leden 2022  České nápoje   komentáře (0)  344 x

Den svatého Valentýna každoročně slaví nespočet lidí po celém světě. U nás tomu není jinak. S láskou je úzce spjata i značka ORION, díky které můžeme již několik desetiletí vyjádřovat své pocity k milovaným tím nejsladším způsobem. Vyznejte letos na Valentýna lásku kouskem skutečného umění, které se skrývá v čokoládových pralinkách ORION Ateliér.

Pralinky Orion AteliérPralinky Orion Ateliér

Bonboniéra plná rozmanitosti

Křehký oříšek, jemný karamel, voňavé kakao a svěží malina – to jsou čtyři pečlivě vybrané příchutě pralinek, které lze v bonboniéře ORION Ateliér ochutnat. Jejich unikátní tvar s viditelnými ingrediencemi a jemnou náplní dodává každému kousku svou vlastní jedinečnost a ještě více umocňuje celkový prožitek. Každá pralinka je kouskem čokoládového umění a celé balení tak představuje do detailu sladěnou kolekci chutí s neopakovatelným chuťovým zážitkem.

Jemný slaný karamel pro náročné

Nejnovějším přírůstkem do rodiny ORION Ateliér jsou pralinky s jednou z nejoblíbenějších příchutí posledních let – slaným karamelem. Hořká čokoláda ve spojení s karamelizovanými mandlemi a slaným karamelem vytvoří v ústech jedinečnou symfonii chutí a promění celý moment ve výjimečný zážitek.

Kakaové boby využívané na výrobu všech pralinek ORION Ateliér pocházejí ze západní Afriky a Ekvádoru a jsou získávány výhradně udržitelným způsobem. Pralinkami tak uděláte radost nejen milované polovičce, ale i planetě.

Doporučená maloobchodní cena za 186g balení bonboniéry ORION Ateliér Pralinky je 169,90 Kč a za 166g balení ORION Ateliér Pralinky Jemný slaný karamel 119,90 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist