Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Pralinky Orion Ateliér

25. leden 2022  České nápoje   komentáře (0)  606 x

Den svatého Valentýna každoročně slaví nespočet lidí po celém světě. U nás tomu není jinak. S láskou je úzce spjata i značka ORION, díky které můžeme již několik desetiletí vyjádřovat své pocity k milovaným tím nejsladším způsobem. Vyznejte letos na Valentýna lásku kouskem skutečného umění, které se skrývá v čokoládových pralinkách ORION Ateliér.

Pralinky Orion AteliérPralinky Orion Ateliér

Bonboniéra plná rozmanitosti

Křehký oříšek, jemný karamel, voňavé kakao a svěží malina – to jsou čtyři pečlivě vybrané příchutě pralinek, které lze v bonboniéře ORION Ateliér ochutnat. Jejich unikátní tvar s viditelnými ingrediencemi a jemnou náplní dodává každému kousku svou vlastní jedinečnost a ještě více umocňuje celkový prožitek. Každá pralinka je kouskem čokoládového umění a celé balení tak představuje do detailu sladěnou kolekci chutí s neopakovatelným chuťovým zážitkem.

Jemný slaný karamel pro náročné

Nejnovějším přírůstkem do rodiny ORION Ateliér jsou pralinky s jednou z nejoblíbenějších příchutí posledních let – slaným karamelem. Hořká čokoláda ve spojení s karamelizovanými mandlemi a slaným karamelem vytvoří v ústech jedinečnou symfonii chutí a promění celý moment ve výjimečný zážitek.

Kakaové boby využívané na výrobu všech pralinek ORION Ateliér pocházejí ze západní Afriky a Ekvádoru a jsou získávány výhradně udržitelným způsobem. Pralinkami tak uděláte radost nejen milované polovičce, ale i planetě.

Doporučená maloobchodní cena za 186g balení bonboniéry ORION Ateliér Pralinky je 169,90 Kč a za 166g balení ORION Ateliér Pralinky Jemný slaný karamel 119,90 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist