Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Gurmánský BOSCH FRESH FESTIVAL doplní přehlídka vín

21. duben 2016  České nápoje   komentáře (0)  1878 x

Gurmánský Bosch Fresh Festival nabídne kromě gastronomických pochoutek, také dobré víno. K degustaci budou připravena vína menších i větších vinařství v čele s VIA VINI, které se letos stalo hlavním vinařstvím festivalu.

Ve vinném sklepěVe vinném sklepě

O chuťové pohárky návštěvníků se v kategorii Vinařství postará na všech festivalech dalších 10 zástupců rozličných vinařství. Nikoho nepřekvapí, že výjimkou bude Brno, které vzhledem k jeho umístění v blízkosti jihomoravské vinařské oblasti, se zúčastní vinařství 15. Ve všech městech se tak mohou návštěvníci setkat s vinařstvími Salabka, Kolby, Kamelot, Kamélie, Vinařství Konečný a mnoho dalších. Sommelier VIA VINI, hlavního vinařství festivalu bude tuzemská i zahraniční vína doporučovat k degustačním menu přímo na hlavním pódiu.

„Na festivalu představíme jedinečná vína z butikového vinařství Filip Mlýnek z Dolních Dunajovic, novou řadu bílých vín z Vinařství Skoupil a Červinka. Nebudou chybět biodynamická vína rakouského Vinařství Umathum a nová řada lehkých a svěžích vín Nine and Fine z rakouského vinařství Schwarzboeck s obsahem 9% alkoholu. Pro návštěvníky máme připraveny degustace všech vín na našem stánku na hlavní ploše a velké množství soutěží o vína, pobyty a degustace u našich vinařů. Novinkou bude představení naší nové služby „Vinný kurýr“ kde nabídneme vybraná vína z produkce našich vinařů za nejvýhodnější ceny. Stejně jako v loňském roce bude náš sommelier ke každému pokrmu připravovanému na pódiu doporučovat a podávat vhodné víno,“ uvádí Tomáš Čepek, spolumajitel VIA VINI.

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist