Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Rezervujte si místo ve Vinobusu

31. srpen 2016  České nápoje   komentáře (0)  1683 x

Od pondělí 29. srpna je nově spuštěn rezervační systém na Vinobus VOC Znojmo. „Možnost rezervovat si místo ve Vinobusu byla jednou z nejčastějších dotazů od cestujících. Proto jsem rád, že se nám ho dnešním dnem podařilo spustit,“ říká předseda VOC Znojmo František Koudela.

ProspektProspekt

Rezervovat si své místo ve Vinobusu lze na www.vinobus.vocznojmo.cz  v sekci Rezervace (přímý odkaz http://vinobus.vocznojmo.cz/cs/rezervace), kde jsou k nalezení kompletní informace. Z organizačních důvodů jsou rezervace možné nejpozději 48 hodin před jízdou a rezervace je možná jen na první jízdu v 9:00. „Jízdu je samozřejmě možné přerušit a cestující může nastoupit v daný den zpět v jinou hodinu nebo na jiné zastávce. Při nejlepší vůli ale nejsme schopní garantovat opětovný nástup v případě plné obsazenosti Vinobusu,“ dodává Koudela.

Další možností je pronájem Vinobusu na soukromé akce. Rezervace je možná nejpozději 2 pracovní dny před objednávaným termínem a pronajmout si Vinobus lze jen v termínech mimo pravidelnou přepravu, tzn. pouze mimo dny uvedené v jízdním řádu.

Uvidíme, jak se rezervační systém uchytí. Od cestujících míváme četnou zpětnou vazbu, co se jim na Vinobusu líbilo, co by zlepšili a podobně. Často hovořili právě o možnosti rezervace míst. Proto věřím, že se jedná o vstřícný krok směrem k větší spokojenosti cestujících Vinobusu,“ uzavírá Koudela.

Vinobus VOC Znojmo je novinkou letošní nabídky pro turisty na Znojemsku. Díky němu mohou návštěvníci jednoduše zavítat ze samotného centra Znojma do různých sklepů a vinařství na Znojemsku, aniž by museli řešit, jak se dopraví tam i zpět. Autobus s kapacitou 32 míst a přívěsem na 20 kol se na cestu vydá třikrát denně. Vinobus VOC Znojmo je realizován za podpory Jihomoravského kraje, města Znojma, obcí Chvalovice, Vrbovec, Tasovice a Nový Šaldorf-Sedlešovice a Vinařského fondu ČR. Aktuální informace na www.vinobus.vocznojmo.cz nebo na facebooku VOC Znojmo.

VOC Znojmo, založené v roce 2009, je prvním apelačním systémem v České republice a představuje tak revoluční krok, který klade velký důraz na terroir, tedy označování vín podle místa původu. Vína VOC Znojmo sjednocuje mimořádná aromatičnost vín, způsobená střídáním studených nocí a teplých dnů v době zrání hroznů, což má velký vliv právě na tvorbu aromatických látek. Právě díky těmto podmínkám jsou vína z okolí Znojma velmi výrazná a dobře rozpoznatelná.

Značka VOC garantuje chuťově plná a aromatická vína z ověřených oblastí Znojemska. Zkratka VOC znamená „vína originální certifikace“. Do systému VOC Znojmo jsou zařazeny tři pro Znojemsko nejtypičtější odrůdy: Sauvignon, Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené. Do spolku VOC Znojmo patří v současné době devatenáct vinařství.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist