Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Aquila je partnerem soutěže Maminka roku

24. říjen 2022  České nápoje   komentáře (0)  774 x

Již 26. října se v pražské restauraci SOHO uskuteční slavnostní vyhlášení pátého ročníku soutěže Maminka roku. V průběhu galavečera budou vybrány vítězky ve třech kategoriích a zároveň Absolutní vítězka. V porotě usedne jako zástupkyně generálního partnera, kojenecké vody Aquila, i Kristýna Tomečková, jež se v roce 2018 stala vůbec první vítězkou soutěže.

„Kvalitní kojenecká voda je nedílnou součástí života každé maminky, proto je spojení naší značky se soutěží Maminka roku naprosto přirozené. Jsme rádi, že tímto způsobem můžeme podpořit komunitu maminek v České republice, a zároveň informovat o důležitosti kvality a čistoty vody nejen pro nejmenší,“ říká Kristýna Tomečková, manažerka značky Aquila.

Slavnostní vyhlášení soutěže proběhne 26. října, kdy se dozvíme jména vítězek ve třech kategoriích – Maminka hrdinka, Maminka podnikatelka a Maminka blogerka. Zároveň bude vyhlášena i Absolutní vítězka, která mimo dalších hodnotných cen získá i pitný režim od značky Aquila na celý rok. O vítězce v každé kategorii rozhodne porota, v níž zasedne i Kristýna Tomečková: „Pro Aquilu jsou všechny maminky důležité, stejně jako jejich miminka. Soutěž Maminka roku je vždy plná dojemných, silných a inspirativních příběhů, proto je skvělé, že se o ně maminky mohou veřejně podělit. Sama mám na účast v soutěži ty nejkrásnější vzpomínky a jsem ráda, že s Aquilou nyní můžeme podpořit další maminky, které si to zaslouží,“ dodává. Vyhlášení můžete sledovat živě na webu maminka.cz či na Facebooku.

Kromě projektu Maminka roku podporuje značka Aquila také projekt Maminko, dýchám, jenž zastřešuje Nadace Křižovatka. Projekt pomáhá vybavit české nemocnice a porodnice kvalitními monitory dechu, které mohou v případě potíží s dechem pomoci zachránit život miminka.

Pramenitá voda Aquila pochází z panensky čisté přírody Doupovských hor v okolí Karlových Varů. Vyvěrá z nejčistších hlubinných pramenů a je bez jakýchkoliv úprav. Aquila První voda díky tomu splňuje nejpřísnější kritéria kvality, a proto může být označována jako kojenecká voda. Je vhodná pro všechny, kteří pro sebe chtějí jen to nejlepší.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist