Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Hanba nebo sláva? Koukněte na video od Sodastreamu

25. listopad 2016  České nápoje   komentáře (0)  1528 x

Přední světový producent perlivé vody spojil své síly s Thorem Björnssonem a Hannah Waddingham a v nové kampani propagující pití čerstvé perlivé vody připravené doma z kohoutku bez tahání znečisťujících plastových lahví.

Hanba nebo sláva? Koukněte na video od SodastreamuHanba nebo sláva? Koukněte na video od Sodastreamu

SodaStream International Ltd. - světová jednička v produkci perlivé vody – vsadila ve své nové kampani na spojení s ikonami populárního seriálu HBO,  HRA O TRŮNY: Thorem Björnssonem a Hannah Waddingham. Třetí postavu provokativního spotu ztvárnil komik Ross Hatt a jednu z vedlejších rolí generální ředitel společnosti SodaStream – Daniel Birnbaum.

Celá kampaň je koncipována jako výzva ke změně. K oslovení konzumentů perlivé vody využívá ikonickou scénu „Cesta pokání“ z 5. série seriálu HRA O TRŮNY, humor a moment překvapení. Soustředí se na výrobu perlivé vody v domácích podmínkách s využitím čerstvé vody z místních vodovodů. Výzva zdůrazňuje snahu o trvalou změnu nákupních zvyklostí s důrazem na snižování výroby a distribuce jednorázových plastových láhví, které znečišťují planetu.

„Každý den se na celém světě použije více než miliarda lahví na nápoje. Naprostá většina tohoto plastu skončí na skládkách, ale také v parcích a oceánech,“ vysvětluje Daniel Birnbaum, generální ředitel společnosti SodaStream.Beru tento problém velmi osobně, a to je i důvod, proč jsem se podílel na natáčení tohoto videa. Dobrá zpráva je, že ve většině částí světa máme čerstvou vodou z vodovodu, kterou si můžeme vychutnat i perlivou, aniž bychom denně znečišťovali planetu. Jednorázové plastové láhve jsou zlozvykem, který patří do minulosti. Miliony lidí si už pomocí výrobníku SodaStream připravují perlivou vodu doma. Snižují tak objem škodlivého plastového odpadu a my doufáme, že je brzy budou následovat další.“

Thor Björnsson svoji účast na kampani komentoval takto: „Čerstvá, kvalitní voda z kohoutku je mým preferovaným nápojem. Perlivou vodu jsem si připravoval se SodaStreamem doma už od malička a vyzývám každého, aby učinil totéž. Se SodaStream můžete využít přírodní zdroj vody a snížit tak celkové znečištění Matky Země.“ Hannah Waddingham k tomu dodává: „Jsme hrdí na práci se značkou SodaStream, která nabízí každému možnost podporovat zdravější a udržitelný způsob života.“Kampaň, která obletí celý svět, poběží v České republice na online kanálech FB a YouTube. Celý teaser můžete shlédnout zde. Pro Thora a SodaStream se nejedná o první spolupráci. V předchozí sezóně úspěšně uvedli kampaň s názvem „Heavy Bubbles“. Ta využívá Islanďanových fyzických předností, díky nimž získal titul nejsilnějšího muže Evropy. Kulturista a 206 cm měřící basketbalista Hafþór Júlíus Björnsson se na hereckou dráhu vydal až roku 2014, kdy přijal roli Gregora Cleganea v seriálu HRA O TRŮNY. Islanďané jsou na Björnssona pyšní nejen za jeho ztvárnění postavy Hory v kultovním seriálu. Seveřan je rovněž druhým nejsilnějším mužem světa a přemožitelem 1000 let starého rekordu, při kterém uzvedl 640 kg a se zátěží ušel pět kroků.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist