Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Mattoni 1/2Maraton v Ústí nad Labem

14. září 2022  České nápoje   komentáře (0)  545 x

Ústí nad Labem v sobotu přivítá tisíce nadšených běžců, jež se společně vydají na půlmaratonskou trať. Titulárním partnerem celé série půlmaratonských běhů v krajských městech je naše nejznámější značka minerální vody – Mattoni.

Značka Mattoni je dlouholetým partnerem série oblíbených běžeckých závodů pod hlavičkou RunCzech. Minerální voda Mattoni s vyváženým poměrem vápníku, hořčíku a draslíku je tou nejlepší volbou nejen pro každý den, ale i pro přirozenou hydrataci a doplnění minerálů po sportovním výkonu. Proto je neodmyslitelně spjata s během již řadu let. A letos tomu není jinak.

Letošní sezónu půlmaratonských běhů v krajských městech již tradičně zahájil závod v Karlových Varech, domově minerální vody Mattoni. Běžci se poté přesunuli do Českých Budějovic a třetí zastávkou oblíbených Mattoni půlmaratonů byla Olomouc. Doposud půlmaratony rozběhaly na 38 tisíc lidí. Již tuto sobotu se k nim přidají další v ulicích Ústí nad Labem. Zdejší závod je díky rychlé trati velmi oblíbený, očekává se tak velká účast nejen rekreačních běžců, ale i profesionálů, z nichž někteří budou útočit na národní rekordy.

Závěr letošní běžecké sezóny pak přinese Mattoni Liberec Nature Run, který na rozdíl od ostatních závodů provede závodníky překrásnou přírodou Jizerských hor. Poté už nadšeným běžcům nezbude než trénovat na příští sezónu. Pro přípravu na závody mohou využít například i tratě a podporu projektu Mattoni FreeRun.

U tratí všech závodů je pro běžce i diváky připraveno osvěžení v podobě minerální vody Mattoni i oblíbené music pointy s relaxační zónou.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist