Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Mattoni opět podpoří projekt Variace

8. listopad 2022  České nápoje   komentáře (0)  579 x

Dlouhodobá podpora kulturního a společenského života v České republice je pro Mattoni již dlouhé roky samozřejmostí. To platí dvojnásob, pokud se jedná o akce v jejím domově – Karlových Varech a okolí. I letos je proto partnerem unikátního projektu Variace, jež společně již podruhé připravili Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary a Česká filharmonie. Variace se odehrají v Karlových Varech 11. a 12. listopadu a přinesou divákům jedinečné spojení hudby a filmu.

„Minerální voda Mattoni je neodmyslitelně spjata s Karlovými Vary, kde se před téměř 150 lety začal odehrávat její příběh. Jen díky svému původu má naše minerální voda unikátní a vyvážené složení. Jsme proto rádi, že můžeme podpořit zdejší kulturní a společenský život,“ říká Barbora Gavendová, manažerka značky Mattoni

Variace se v Karlových Varech odehrají 11. – 12. listopadu. Jedinečné spojení filmu a hudby zahájí v pátek večer koncert pro veřejnost v budově bývalé spořitelny na Divadelním náměstí. V sobotu pak mohou zájemci zajít do Kina Čas, kde jsou pro ně připravena promítání hned tří exkluzivních filmů – Melancholia, Armageddon a Tár. Od 14 hodin si pak návštěvníci mohou zdarma poslechnout úchvatný koncert Dvakrát Mozart ve Vřídelní kolonádě. Na závěr Variací od v Karlovarském městském divadle zazní Beethoven a Dvořák v podání České filharmonie. Více informací o programu naleznete na webu www.variace.kviff.com.

Mattoni v Karlovarském kraji podporuje kulturní a společenské zážitky dlouhodobě. V obci Kyselka provozuje Mattoni Muzeum, které mapuje nejen historii značky, ale i historii stáčení minerálních vod. Podporuje zde také naučnou Mattoniho stezku „Po stopách skřítků“, jež dává nahlédnout do historie zdejších bývalých lázní. Přímo v Karlových Varech pak letos podpořila oblíbený Mattoni 1/2Maraton, světoznámý Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary či festival světla VARY°Září.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist