Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Mezi ženy přichází nové osvěžující spojení aloe vera a okurky

16. květen 2016  České nápoje   komentáře (0)  2074 x

Energie, osvěžení, povzbuzení a pro některé i účinný detox. Přesně to potřebuje tělo a mysl po dlouhé zimě a občas vyčerpávajícím nástupu jara, stejně jako před aktivitami nabitým létem. Ideálním průvodcem pro toto náročné období se stane novinka TOP Aloe Vera Okurka. V jedné lahvi se spojují kousky aloe vera s blahodárnými účinky na organismus, známými po staletí, s jedinečnými vlastnostmi okurky.

Aloe Vera OkurkaAloe Vera Okurka

Právě aloe vera je základní ingrediencí nápojů TOP Aloe Vera. Čistě přírodní nápoj obsahující 30 % šťávy a dužiny aloe vera je nově obohacen o výjimečnou chuť okurky přidáním přírodního aroma z této oblíbené (a přitom nedoceněné) zeleniny. Ta dodává této novince - nápoji TOP Aloe Vera Okurka netradiční chuť a je zárukou okamžitého povzbuzení.

Nápoj TOP Aloe Vera Okurka dodá vašemu tělu nejen požitek z výjimečné chuti a osvěžení. Navíc vám dodá energii, jakmile cítíte, že vám začíná docházet.

Šťavnaté kousky dužiny aloe vera vás navíc příjemně zasytí, a přitom nebudete mít pocit plného žaludku a únavy. A je jedno, zda sedíte dlouhé hodiny v kanceláři, nebo se věnujete náročnější pohybové aktivitě.

Aloe vera obsahuje velké množství zdraví prospěšných látek, které pomáhají udržovat tělo ve skvělé kondici a dodávají mu potřebnou vitalitu. Šťáva z této dužnaté rostliny mimo jiné podporuje trávení, detoxikuje, obsahuje řadu minerálů a vitamínů, přispívá k lepší imunitě organismu nebo přirozeně upravuje krevní tlak.

Vychutnejte si toto nové, zajímavé spojení aloe vera a okurky v novince TOP Aloe Vera Okurka, který je nyní nově k dostání na trhu. Okurková sezona právě začíná!

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist