Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Mezi ženy přichází nové osvěžující spojení aloe vera a okurky

16. květen 2016  České nápoje   komentáře (0)  3035 x

Energie, osvěžení, povzbuzení a pro některé i účinný detox. Přesně to potřebuje tělo a mysl po dlouhé zimě a občas vyčerpávajícím nástupu jara, stejně jako před aktivitami nabitým létem. Ideálním průvodcem pro toto náročné období se stane novinka TOP Aloe Vera Okurka. V jedné lahvi se spojují kousky aloe vera s blahodárnými účinky na organismus, známými po staletí, s jedinečnými vlastnostmi okurky.

Aloe Vera OkurkaAloe Vera Okurka

Právě aloe vera je základní ingrediencí nápojů TOP Aloe Vera. Čistě přírodní nápoj obsahující 30 % šťávy a dužiny aloe vera je nově obohacen o výjimečnou chuť okurky přidáním přírodního aroma z této oblíbené (a přitom nedoceněné) zeleniny. Ta dodává této novince - nápoji TOP Aloe Vera Okurka netradiční chuť a je zárukou okamžitého povzbuzení.

Nápoj TOP Aloe Vera Okurka dodá vašemu tělu nejen požitek z výjimečné chuti a osvěžení. Navíc vám dodá energii, jakmile cítíte, že vám začíná docházet.

Šťavnaté kousky dužiny aloe vera vás navíc příjemně zasytí, a přitom nebudete mít pocit plného žaludku a únavy. A je jedno, zda sedíte dlouhé hodiny v kanceláři, nebo se věnujete náročnější pohybové aktivitě.

Aloe vera obsahuje velké množství zdraví prospěšných látek, které pomáhají udržovat tělo ve skvělé kondici a dodávají mu potřebnou vitalitu. Šťáva z této dužnaté rostliny mimo jiné podporuje trávení, detoxikuje, obsahuje řadu minerálů a vitamínů, přispívá k lepší imunitě organismu nebo přirozeně upravuje krevní tlak.

Vychutnejte si toto nové, zajímavé spojení aloe vera a okurky v novince TOP Aloe Vera Okurka, který je nyní nově k dostání na trhu. Okurková sezona právě začíná!

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist