Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

NA Ruzyni otevřel nový Mattoni Bar

11. červenec 2016  České nápoje   komentáře (0)  2035 x

Reprezentativní Mattoni Bar bude vítat cestující po příletu na pražské letiště Václava Havla. Moderně zrekonstruovaný Terminál 1, který byl dnes slavnostně otevřen, poskytuje dostatek komfortu a díky Mattoni Baru i příjemné a rychlé občerstvení.

Mattoni BarMattoni Bar

Mattoni Bar o kapacitě cca 50 ti míst je netradičně rozdělen do tří zón, aby vyhovoval všem typům návštěvníků – zóny barové s deseti místy pro rychlé posezení a klidné kavárenské pro 20 lidí. V poslední části je stěna s polaroidovými fotografiemi, která se do budoucna zaplní snímky známých i neznámých osobností a bude vyprávět originální příběhy přímo z Mattoni Baru.

Za zmínku z nápojového lístku stojí například sevírovaná káva Lavazza Tierra Intenso, 100% Arabica, fairtrade s certifikací Rainforest Alliance. Pro ty, v nichž létání vyvolává mírné chvění, je připraven signature drink s příhodným názvem „Hladký přistání“ - „Smooth Touchdown“.

Jak název baru napovídá, je především o skvělých nápojích. Lidé se mohou těšit na široký výběr studených, teplých, nealko i alkoholických drinků.

Voda Mattoni, jako jedna z tradičních českých značek, je hrdá na to, že bude moci být prvním osvěžením pro turisty z celého světa, kteří přijíždějí do České republiky, a to v prostředí jednoho z nejkrásnějších barů pražského letiště,“ říká o vzniku a podpoře baru Alessandro Pasquale, generální ředitel Karlovarských minerálních vod (KMV).

Mattoni Bar má v novém terminálu sloužit jako příjemné místo pro ty, kdo čekají na přílet svých blízkých, či naopak po příletu tráví čas čekáním na odvoz a potřebují po letu osvěžit. Tomu odpovídá i otevírací doba, která je zatím stanovena na 6-22 hodin 7 dní v týdnu.

Ceny jsou vzhledem k místu a příležitosti příjemné. Mattoni Bar svou nabídkou vychází vstříc cestujícím a jejich doprovodu s cílem zpříjemnit jakékoli čekání spojené s cestováním.

Mattoni Bar je společným projektem KMV a.s. a společnosti Lagardere Food Services.

KMV, a.s. spolupracuje v rámci letiště Václava Havla dlouhodobě. V říjnu 2015 se KMV podílely na instalaci občerstvovacích automatů Very Goodies, které cestujícím nabízejí vedle tradičních českých výrobků, jako jsou přírodní minerální vody, také moderní multifunkční výdejní systém ve futuristickém designu.

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist