Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Ocenění a návštěva závodu v Kyselce součástí Globálního kongresu balených vod

19. říjen 2016  České nápoje   komentáře (0)  1450 x

Karlovarské minerální vody získaly na 13. celosvětovém kongresu výrobců balených vod (Global Bottled Water Congress) prestižní ocenění pro Magnesii Red v kategorii nejlepší chuť ochucené minerální vody. Kongresu, který se konal v Praze, se účastnili delegáti ze 70 zemí, kteří se věnovali světovým trendům v oblasti pramenitých a minerálních vod, obalovým materiálům a budoucímu směřování tohoto oboru.

Global Bottled Water CongressGlobal Bottled Water Congress

Návštěvníci také za doprovodu generálního ředitele Karlovarských minerálních vod Alessandra Pasqualeho navštívili stáčírnu minerálních vod Mattoni v Kyselce, kde se seznámili s českými trendy a inovacemi.

Globální kongres balené vody pořádala již po 13. společnost Zenith International, prestižní společnost v oblasti nápojového poradenství. Odborníci působící v oblasti balených vod si v průběhu akce předali cenné zkušenosti z jednotlivých trhů, probrali budoucí směřování oboru a nastínili směr vývoje obalových materiálů, jehož ekologie je jedním ze zásadních témat. Podle závěrů kongresu spotřebitelé očekávají zdravější alternativy nápojů a balená voda tak získává zásadní podíl a zvýšenou oblibu na celosvětovém trhu s nápoji. (Canadean: celosvětové prodeje kategorie balených vod v roce 2015 dosáhly 231 miliard litrů, takže poprvé předstihly prodeje sycených nápojů ve výši 229 miliard litrů).

Třídenní program zahrnul také možnost návštěvy moderní stáčírny Karlovarských minerálních vod v Kyselce u Karlových Varů. Stáčírnou účastníky kongresu provedl osobně generální ředitel společnosti Alessandro Pasquale. Na místě se názorně seznámili s aktuálními trendy na českém trhu, prohlédli si mimo jiné i plně automatizovanou aseptickou plnící linku, která slouží k balení výrobků ve sterilním prostředí. Jako vzpomínku si pak odnesli novou knihu Historica Mattoni o historii Kyselky a jeho zakladateli.

Vyvrcholením akce byla slavnostní večeře, během níž byly vyhlášeny prestižní ocenění udělované za inovace a nejlepší počiny v oblasti balených vod. Cenu za nejlepší chuť ochucené minerální vody pro Magnesii Red slavnostně převzal Alessandro Pasquale. „Jsem velmi rád, že jsme tuto cenu získali. Magnesia Red je unikátní svou jemnou perlivostí, silou přírodního hořčíku a osvěžující chutí šťávy z červeného ovoce. Ocenění je jasnou známkou, že naše úsilí ve vývoji a inovacích jde správným směrem, a že tímto směrem máme pokračovat i do budoucna,“ uvedl Pasquale.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist