Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Pitný režim se SodaStream

23. červenec 2021  České nápoje   komentáře (0)  1604 x

Léto patří mezi nejoblíbenější období roku, kdy si můžete užívat venkovních aktivit, ať už jde o odpoledne strávené u bazénu, sport nebo procházky v přírodě. Než se vydáte ven, nezapomeňte na hydrataci organismu, která je nezbytná zejména v horkém počasí. Inspirujte se našimi tipy, díky kterým bude pro vás dodržování pitného režimu i o prázdninách hračkou.

Pitný režim se SodaStreamPitný režim se SodaStream

Zásoba čerstvé vody po celý den

Ať se vydáte na výlet, do posilovny či do práce, nezapomeňte si s sebou přibalit i lahev s vodou. Dostatečný přísun tekutin je v letních dnech absolutní základ. Krásné designové lahve SodaStream My Only Bottle ve třech barevných provedeních – modré, růžové a černé -  vám s pitným režimem pomohou. Díky praktické velikosti (0,6l) je lahev lehká a vejde se do kabelky i batohu. Je vyrobena z extrémně odolného Tritanu, který neobsahuje pro tělo toxické látky, je odolný proti poškrábání, nárazům i vysokým teplotám. Další skvělou vlastností tohoto inovativního materiálu je i rezistence proti UV záření, která pomáhá uchovat oblíbený nápoj déle čerstvý i ve slunečných dnech. Lahev My Only Bottle je kompatibilní s výrobníky SodaStream, pro výrobu perlivých nápojů s příchutí či bez.

Doporučená maloobchodní cena lahve My Only Bottle je 359 Kč.

Osvěžení po návratu na základnu 😊

Než vyrazíte ven, můžete udělat něco i pro příjemné osvěžení po návratu. Čerstvě naperlenou kohoutkovou vodu po něm můžete dochutit i ochladit zároveň. Stačí si ráno před odchodem do tvořítka na led dát malé plody nebo nakrájené kousky ovoce a nechat je přes den zmrznout. Nápoj k osvěžení po prázdninových dobrodružstvích nebo k večerní relaxaci u knížky vás příjemně překvapí.

Pro letní posezení s přáteli nebo jako motivaci pro děti, co pití čisté naperlené vody neláká, můžete připravit celou barevnu škálu zamraženého ovoce doplněného bylinkami nebo i květinami – fantazii se meze nekladou.

Doporučená maloobchodní výrobníku Spirit One Touch je 3 199Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist