Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Pitný režim se SodaStream

23. červenec 2021  České nápoje   komentáře (0)  814 x

Léto patří mezi nejoblíbenější období roku, kdy si můžete užívat venkovních aktivit, ať už jde o odpoledne strávené u bazénu, sport nebo procházky v přírodě. Než se vydáte ven, nezapomeňte na hydrataci organismu, která je nezbytná zejména v horkém počasí. Inspirujte se našimi tipy, díky kterým bude pro vás dodržování pitného režimu i o prázdninách hračkou.

Pitný režim se SodaStreamPitný režim se SodaStream

Zásoba čerstvé vody po celý den

Ať se vydáte na výlet, do posilovny či do práce, nezapomeňte si s sebou přibalit i lahev s vodou. Dostatečný přísun tekutin je v letních dnech absolutní základ. Krásné designové lahve SodaStream My Only Bottle ve třech barevných provedeních – modré, růžové a černé -  vám s pitným režimem pomohou. Díky praktické velikosti (0,6l) je lahev lehká a vejde se do kabelky i batohu. Je vyrobena z extrémně odolného Tritanu, který neobsahuje pro tělo toxické látky, je odolný proti poškrábání, nárazům i vysokým teplotám. Další skvělou vlastností tohoto inovativního materiálu je i rezistence proti UV záření, která pomáhá uchovat oblíbený nápoj déle čerstvý i ve slunečných dnech. Lahev My Only Bottle je kompatibilní s výrobníky SodaStream, pro výrobu perlivých nápojů s příchutí či bez.

Doporučená maloobchodní cena lahve My Only Bottle je 359 Kč.

Osvěžení po návratu na základnu 😊

Než vyrazíte ven, můžete udělat něco i pro příjemné osvěžení po návratu. Čerstvě naperlenou kohoutkovou vodu po něm můžete dochutit i ochladit zároveň. Stačí si ráno před odchodem do tvořítka na led dát malé plody nebo nakrájené kousky ovoce a nechat je přes den zmrznout. Nápoj k osvěžení po prázdninových dobrodružstvích nebo k večerní relaxaci u knížky vás příjemně překvapí.

Pro letní posezení s přáteli nebo jako motivaci pro děti, co pití čisté naperlené vody neláká, můžete připravit celou barevnu škálu zamraženého ovoce doplněného bylinkami nebo i květinami – fantazii se meze nekladou.

Doporučená maloobchodní výrobníku Spirit One Touch je 3 199Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist