Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Přijďte ochutnat nejlepší nealkoholické koktejly světa s Mattoni!

17. červen 2016  České nápoje   komentáře (0)  2154 x

Centrum Prahy se stane během třetího červnového víkendu dějištěm dalšího ročníku Mattoni Koktejl Festivalu, na kterém své umění představí ti nejlepší barmani z celého světa, včetně českého zástupce.

Mattoni Koktejl FestivalMattoni Koktejl Festival

V rámci hudebního Mattoni Koktejl Festivalu už tradičně proběhne Mistrovství světa Mattoni Grand Drink, ve kterém se utkají barmani o nejlepší nealkoholický drink roku 2016. Na světovou barmanskou show, při které můžete nahlédnout pod ruce těch nejzkušenějších barmanů, včetně večerního koncertu, je vstupné zdarma.

V sobotu 18. června od 9.00 do 14.30 proběhne semifinále Mattoni Grand Drink, kde více než 20 barmanů z celého světa umíchá svůj soutěžní koktejl a pouze pět nejlepších postoupí do nedělního finále. Česko bude v napínavém klání reprezentovat Achim Šipl, který v sobotu 21. 5. vyhrál národní kolo Mattoni Grand Drink s vítězným drinkem „Cou Cou“ (ku ku). Fantazii se meze nekladou, jedinou podmínkou soutěžního koktejlu je ingredience v podobě Mattoni, kterou musí obsahovat.

Nedělní finálový program bude zahájen ve 20:00 hodin doprovodným koncertem „Daruj krev“, kde Mattoni podpoří již tradičně ve spolupráci s Českým rozhlasem dárcovství krve.

Samotné finále barmanského mistrovství Mattoni Grand Drink, vtipně provázené Liborem Boučkem a Adelou Banášovou, odstartuje ve 21:30 hodin. Těšit se můžete na skvělou hudbu v podání skupiny Slza, MIG 21, No name, či zpěvaček Barbory Polákové a Ewy Farné. Muzikanti to rozjedou nejen na podiu, ale i za barmanským pultem ve společnosti špičkových barmanů, kteří zároveň svedou boj o nejlepší nealkoholický koktejl světa. Show plné koktejlů, hudby a zážitků můžete sledovat živě jak v centru Prahy, tak doma u obrazovek.

Vstupné je zdarma, tak neváhejte a přijďte oslavit začátek léta s Mattoni!

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist