Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Přijďte ochutnat nejlepší nealkoholické koktejly světa s Mattoni!

17. červen 2016  České nápoje   komentáře (0)  1652 x

Centrum Prahy se stane během třetího červnového víkendu dějištěm dalšího ročníku Mattoni Koktejl Festivalu, na kterém své umění představí ti nejlepší barmani z celého světa, včetně českého zástupce.

Mattoni Koktejl FestivalMattoni Koktejl Festival

V rámci hudebního Mattoni Koktejl Festivalu už tradičně proběhne Mistrovství světa Mattoni Grand Drink, ve kterém se utkají barmani o nejlepší nealkoholický drink roku 2016. Na světovou barmanskou show, při které můžete nahlédnout pod ruce těch nejzkušenějších barmanů, včetně večerního koncertu, je vstupné zdarma.

V sobotu 18. června od 9.00 do 14.30 proběhne semifinále Mattoni Grand Drink, kde více než 20 barmanů z celého světa umíchá svůj soutěžní koktejl a pouze pět nejlepších postoupí do nedělního finále. Česko bude v napínavém klání reprezentovat Achim Šipl, který v sobotu 21. 5. vyhrál národní kolo Mattoni Grand Drink s vítězným drinkem „Cou Cou“ (ku ku). Fantazii se meze nekladou, jedinou podmínkou soutěžního koktejlu je ingredience v podobě Mattoni, kterou musí obsahovat.

Nedělní finálový program bude zahájen ve 20:00 hodin doprovodným koncertem „Daruj krev“, kde Mattoni podpoří již tradičně ve spolupráci s Českým rozhlasem dárcovství krve.

Samotné finále barmanského mistrovství Mattoni Grand Drink, vtipně provázené Liborem Boučkem a Adelou Banášovou, odstartuje ve 21:30 hodin. Těšit se můžete na skvělou hudbu v podání skupiny Slza, MIG 21, No name, či zpěvaček Barbory Polákové a Ewy Farné. Muzikanti to rozjedou nejen na podiu, ale i za barmanským pultem ve společnosti špičkových barmanů, kteří zároveň svedou boj o nejlepší nealkoholický koktejl světa. Show plné koktejlů, hudby a zážitků můžete sledovat živě jak v centru Prahy, tak doma u obrazovek.

Vstupné je zdarma, tak neváhejte a přijďte oslavit začátek léta s Mattoni!

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist