Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

SodaStream běží pro Paraple

13. červen 2017  České nápoje   komentáře (0)  1566 x

18. června 2017 se běží již 18. ročník akce Běh pro Paraple. Společnost SodaStream podporuje Centrum Paraple sedmým rokem, zdarma zajišťuje pro účastníky akcí pitný režim.

SodaStream běží pro ParapleSodaStream běží pro Paraple

Centrum Paraple se zabývá pomocí lidem po poranění míchy a jejich rodinám formou sociálně rehabilitačních pobytů a odborného poradenství. Pomáhá jim hledat cestu k větší samostatnosti v osobním životě, uplatnění v rodině, práci, ale i společnosti jako takové.

Letošní ročník benefiční sportovně společenské akce je situován na vrchol pražského Vítkova a odehraje se v neděli 18. června od 14:00. Součástí programu je symbolický běh na 100 metrů a opravdový 5 kilometrový závod.

Léto klepe na dveře a s ním i stoupající teploty, sportovní akce se tak nemůže obejít bez možnosti pravidelného pitného režimu. Doporučený příjem vody pro dospělého jedince jsou 2-3 litry vody denně, při fyzickém vytížení a zvýšených teplotách je tento objem ještě o něco větší. Co se Běhu pro Paraple týče, pitný režim pro účastníky zajistí společnost SodaStream.

„Této akci věnujeme pozornost již 7 let. Doufáme, že vkusně prezentované produkty SodaStream, poskytované příjemnou obsluhou, zvyšují atraktivitu akcí a podílejí se na jejich přívětivé atmosféře. Jsme rádi, že Centrum Paraple můžeme podporovat a udělat tak něco pro dobrou věc.“ komentuje Michal Panis, product & brand manager značky SodaStream v ČR.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist