Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

SodaStream jako vánoční dárek

26. říjen 2021  České nápoje   komentáře (0)  1486 x

Vybrat vánoční dárek, který potěší a už v lednu na něj nesedne prach mezi odloženými „solitéry“, není vůbec jednoduché. Někdy váháme, zda se strefíme do vkusu, jindy se obáváme, abychom nekoupili úplnou zbytečnost, anebo dokonce něco, co už obdarovaný vlastní. A i když se říká, že univerzální řešení neexistují, máme pro vás tip na dárek, který si své místo obhájí v každé domácnosti.

SodaStream jako vánoční dárekSodaStream jako vánoční dárek

Sázka na jistotu

Češi milují bublinky, ať už ve formě čisté perlivé vody anebo ochucených nápojů. Pokud tedy máte v okolí někoho, kdo je ještě stále „tahá“ domů v jednorázových PET láhvích, Vánoce jsou skvělou příležitostí obdarovat jej výrobníkem SodaStream. Potvrzuje to i průzkum nezávislé společnosti IPSOS, ze kterého vyplynulo, že více než polovina majitelů výrobníku SodaStream jej dostala jako dárek, a to nejčastěji na Vánoce. Až 86 % z nich též bez váhání potvrzuje, že přístroj používá několikrát týdně, každý třetí dokonce denně. Potřebujete víc argumentů, které vás přesvědčí, že výrobník perlivé vody SodaStream je sázkou na jistotu? Tady jsou další.

Je to praktické

Nákupy potravin dokážou pořádně zaplnit tašky i kufry aut, zejména když na vás doma čeká celá rodina. Přidávat si další kilogramy ve formě balených vod a nápojů je proto opravdu zbytečné. Nemluvě o tom, že při vysoké kvalitě kohoutkové vody v České republice je tento přístup k pitnému režimu doslova plýtváním. Ti, kdo si už možnost přípravy perlivé vody v pohodlí domova vyzkoušeli, deklarovali v průzkumu velkou spokojenost, kterou určitě ovlivňuje i další argument. Příprava jednoho litru perlivé vody SodaStream totiž vychází již od 2,57 Kč v závislosti na míře perlivosti, což je v porovnání s náklady na balenou vodu sycenou oxidem uhličitým podstatně ekonomičtější řešení. Po spotřebování bombičky ji lze jednoduše vyměnit za novou v kterémkoliv z více jak 3 500 výměnných míst po celé České republice anebo prostřednictvím on-line objednávky s donáškou až domů.

TIP: Výrobník perlivé vody SodaStream SPIRIT vyniká snadným ovládáním, funkčností  i elegantním designem, který mu vydobyl ocenění Red Dot Award: Product Design 2017. Díky systému „Snap-Lock“ je uchycení láhve jednoduché a bez potřeby šroubování. Opakovaným stisknutím tlačítka připravíte perlivou vodu v takové intenzitě nasycení, jakou máte rádi. Kompletní sada obsahuje také bombičku s potravinářským CO2 plynem a opakovaně použitelnou nápojovou láhev bez BPA o objemu 1 l. Doporučená cena: 2 199 Kč.

ü  Je to ekologické

Na celém světě se každou minutu prodá více než milion jednorázových plastových láhví. I v tom nejlepším případě bude z recyklovaná jen jedna třetina z tohoto množství. Myslíte si, že tato alarmující čísla nedokážete nijak ovlivnit? Opak je pravdou. Pravidelným používáním systému SodaStream dokáže běžná domácnost během tří let zredukovat odpad o více než 2 500 jednorázových PET láhví a plechovek. Pokud dnes vlastní výrobník perlivé vody SodaStream průměrně každá šestá česká domácnost, za tři roky jich takto společně „ušetří“ více než 1,8 miliardy.  A toto číslo už ani zdaleka není zanedbatelné.

TIP: Jedna za všechny

Láhev SodaStream My Only Bottle je skvělým řešením na cesty, do fitness centra i do přírody. Díky objemu 0,6 litru je malá i lehká zároveň, přenášení a manipulaci ulehčuje praktické poutko na nerezovém uzávěru. Je vyrobena z vysoce odolného Tritanu bez BPA, který vydrží i extrémní zátěž a odolá i teplotám do 70 °C a nárazům či poškrábání. Láhev je k dostání v modré, růžové a černé variantě, řadu doplňuje ještě tyrkysová varianta se sportovním víčkem. Doporučená cena: 359 Kč.

Je to motivující

Konec roku bývá už tradičně obdobím předsevzetí. Ta, která se týkají zdravého životního stylu, patří jednoznačně k těm nejčastějším. Odborníci na výživu se přitom shodují, že i malá změna může přinést velký efekt, pokud je dlouhodobá. Platí to i o pitném režimu – když „přesedláte“ na perlivou vodu ochucenou ovocem či bylinkami, svůj energetický příjem „odlehčíte“ o množství cukru obsaženého v kupovaných slazených nápojích. Zkušenosti uživatelů výrobníku SodaStream to jen potvrzují – jejich pitný režim se díky nim změnil nejen na zdravější, ale i kreativnější. Nemluvě o tom, že příslušenství SodaStream tvoří také široká nabídka opakovaně použitelných láhví, které zjednodušují dodržování pitného režimu dětem i dospělým.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist